00010 copy

موافقت وزیر جهاد کشاورزی با احداث شهرک شیلات در سیاهکل

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس گفت: با تلاش های انجام شده و با مساعدت ویژه وزیر جهادکشاورزی مقرر شد در شهرستان سیاهکل شهرک شیلاتی احداث شود.

نبض خبر : رسول فرخی میکال به اقدامات انجام شده در روزهای اخیر برای حل مشکلات شهرستان های لاهیجان و سیاهکل اشاره کرد و گفت: اخیرا کمیته ای با عنوان کمیته اشتغال متشکل از فرمانداران، بخشداران و همچنین دیگر مسئولان مربوطه شهرستان های لاهیجان و سیاهکل تشکیل شد تا موانع ایجاد اشتغال در این شهرستان مرتفع شود و بتوانیم زمینه اشتغالزایی در حوزه انتخابیه را فراهم کنیم.

وی افزود: همچنین نشستی نیز اخیرا با وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات داشتم  ودر این نشست مباحثی نظیر آنتن دهی و امثالهم مطرح شد تا اقدام اساسی برای رفع این مشکلات انجام گیرد و خوشبختانه آقای وزیر نیز دستورات لازم برای نصب دکل و … را در شهرستان های لاهیجان و سیاهکل صادر کردند.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس اظهار کرد: همچنین جلسه ای هم با وزیرجهادکشاورزی داشتم در این نشست نیز مباحث مربوط به موضوعات کشاورزی حوزه انتخابیه مطرح شد اقدامات لازم را برای رفع مشکلات کشاورزان انجام دهند در ضمن باید گفته شود وزیر جهاد با احداث شهرک شیلات در شهرستان سیاهکل موافقت کردند.

این نماینده مردم در مجلس عنوان کرد: پیگیری هایی نیز برای حل موضوع افزایش بی رویه قبوض آب در شهرستان های لاهیجان و سیاهکل انجام گرفته است و امیدواریم این مسئله سریعا رفع شود بنابراین انتظار می رود وزارت نیرو در این رابطه تجدید نظر کند./خانه ملت

منبع‌: خانه ملت

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp
  • اخبار مرتبط
  • تبادل نظر