آخرین خبرها

نخستین جشنواره بازی های محیط زیستی به مناسبت روز جهانی بدون پلاستیک برگزار می شود

به گزارش نبض خبر: رئیس سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت: نخستین جشنواره بازی های محیط زیستی به مناسبت روز جهانی بدون پلاستیک برگزار می شود.

علیرضا حاجی پور از برگزاری نخستین جشنواره بازی های محیط زیستی در تیرماه ۹۷ به مناسبت روز جهانی بدون پلاستیک خبر داد و اظهار داشت: این جشنواره به همت سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت و با مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی ، مدیریت ستاد محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری رشت و موسسه محیط زیستی سرزمین آیده آل ما برگزار می شود.
رئیس سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت مکان برگزاری این جشنواره را پارک قدس رشت”باغ محتشم” رشت اعلام کرد و افزود: سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت از تاریخ ۲۱ الی ۲۳ تیرماه از ساعت ۱۷ الی ۲۲ میزبان کودکان و خانواده های عزیز می باشد .
حاجی پور اجرای بازی های محیط زیستی ویژه کودکان و نوجوانان ، کارناوال شادی، آموزش و نمایش پرفورمنس به موضوع تفکیک از مبدا را از جمله برنامه های این جشنواره اعلام کرد و گفت: اجرای مسابقه و اهدای جوایز از مهم ترین برنامه های این جشنواره است.
وی ساخت کتیبه با وسایل بازیافتی ، اجرای قصه خوانی و کارگاه مجسمه سازی را از دیگر برنامه های تدارک دیده شده در این جشنواره برای میزبانی از کودکان و نوجوانان عنوان کرد.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید