امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Sunday, 9 May , 2021
امروز : یکشنبه, ۱۹ اردیبهشت , ۱۴۰۰ - 28 رمضان 1442
شناسه خبر : 33874
  پرینتخانه » اخبار, اخبار گیلان, خبرهای گیلان, علوم پزشکی گیلان

بالندگی نظام سلامت گیلان مرهون توجهات عدالت محور سازمان برنامه‌ و بودجه کشور و وزارت بهداشت است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در دیدار با معاون سازمان برنامه ‌و بودجه کشور گفت: رشد و بالندگی نظام سلامت گیلان مرهون توجهات عدالت محور سازمان برنامه‌وبودجه و وزارت بهداشت است.

به گزارش نبض خبر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وبدا)، دکتر ارسلان سالاری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان صبح امروز با حضور در سازمان برنامه ‌و بودجه کشور با دکتر حمید پور اصغری، معاون امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه ‌و بودجه کشور دیدار و گفت‌وگو کرد.

دکتر سالاری در این نشست با ارزشمند خواندن نگاه سازمان برنامه و بودجه به توسعه استان‌های کم برخوردار، اظهار کرد: خوشبختانه طی سال‌های اخیر ، نگاه سازمان برنامه ‌و بودجه به ‌کل کشور، توسعه همه‌جانبه و عدالت محور بوده که بسیار قابل‌تحسین است. نظام سلامت گیلان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تأکید بر اینکه رشد و نمو در هر مجموعه نیازمند نگاهی علمی و اجتماعی محور است، افزود: متأسفانه فقدان این نگاه درگذشته، برخی استان‌ها از جمله گیلان را با عقب‌ماندگی‌ها در حوزه سلامت روبرو کرده  که با تلاش‌های همه‌جانبه و همگرایانه تا حدودی این عقب‌ماندگی‌ها به توسعه‌یافتگی نزدیک شده است. نظام سلامت گیلان

وی با تقدیر از مساعدت‌های مجموعه دولت به ‌ویژه سازمان برنامه ‌و بودجه در توسعه همه‌جانبه حوزه سلامت گیلان، گفت: رشد و بالندگی نظام ارائه خدمات بهداشتی و درمانی استان، مرهون توجهات عدالت محور سازمان برنامه و بودجه و همچنین وزارت بهداشت و درمان است و باید این رویه همچنان ادامه داشته باشد.

دکتر سالاری در ارائه گزارشی از وضعیت پیشرفت پروژه‌های عمرانی بهداشت و درمان گیلان، گفت: بسیاری از پروژه‌های بهداشت و درمان گیلان پیشرفت بالایی دارند و در صورت مساعدت ویژه سازمان برنامه و بودجه، قابلیت افتتاح تا پایان دولت دوازدهم را دارند.

نظام سلامت گیلان

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد