امام صادق (ع) می فرماید :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Sunday, 26 May , 2019
امروز : یکشنبه, ۵ خرداد , ۱۳۹۸ - 22 رمضان 1440
شناسه خبر : 223
  پرینتخانه » اخبار, ورزشی تاریخ انتشار : ۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۱ |

پایان کار درخشان حامد ذره دوست نماینده گیلان در رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان؛ سهیل واحدی در رقابت های جهانی اسنوکر قهرمان شد.

  نبض خبر به نقل از حرف تازه :حرف تازه :سهیل واحدی قهرمان ارزنده کشورمان با کسب پیروزی مقتدرانه در فینال قهرمان مسابقات اسنوکر قهرمانی جهان در قطر شد. به گزارش روابط عمومی هیئت بولینگ، بیلیارد و بولس گیلان به نقل از اخبار فدراسیون؛ رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان دوشنبه هشتم آذرماه در مرحله یک چهارم نهایی […]

 

photo_2016-11-26_01-18-19-1-1024x863نبض خبر به نقل از حرف تازه :حرف تازه :سهیل واحدی قهرمان ارزنده کشورمان با کسب پیروزی مقتدرانه در فینال قهرمان مسابقات اسنوکر قهرمانی جهان در قطر شد.

به گزارش روابط عمومی هیئت بولینگ، بیلیارد و بولس گیلان به نقل از اخبار فدراسیون؛ رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان دوشنبه هشتم آذرماه در مرحله یک چهارم نهایی پیگیری شد و طی آن سهیل واحدی با پیروزی مقتدرانه ۶ بر یک در مقابل Michael Judge  از کشور ایرلند موفق به صعود در مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله به مصاف Declan Brennan  از ایرلند شمالی رفت و در یک دیدار نزدیک و نفس گیر موفق شد با نتیجه ۷ بر ۶ در مقابل Declan Brennan از ایرلند شمالی به پیروزی دست یابد و راهی فینال این رقابت ها شود.

حریف فینال واحدی در مرحله نیمه نهایی موفق شده بود پانکاج ادوانی حریف قدر هندی که سابقه چندین دوره قهرمانی جهان را در کارنامه خود دارد را با نتیجه ۷ بر ۲ شکست دهد.

فینال رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان امروز سه شنبه نهم اذرماه بین سهیل واحدی قهرمان شایسته کشورمان و اندریو پاجت از کشور ولز برگزار شد و ملی پوش ایران با پیروزی ۸ بر یک  قهرمان جهان در سال ۲۰۱۶ شد و  موفق شد مدال طلای رقابت های جهانی را برای کشورمان به ارمغان آورد. واحدی با کسب این قهرمانی پس از حسین وفایی به عنوان دومین بازیکن ایرانی به جمع حرفه ای های اسنوکر دنیا می پیوندد.

ملی پوشان اسنوکر کشورمان برای سومین بار موفق به کسب عنوان قهرمانی جهان در سال های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۴ توسط حسین وفایی و ۲۰۱۶ توسط سهیل واحدی شدند.

واحدی برای رسیدن به فینال رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان موفق به کسب ۹ پیروزی در مقابل حریفانی از کشورهای آلبانی، ایسلند، ژاپن، پاکستان، لهستان، اسکاتلند، آلمان، ایرلند و ایرلند شمالی شده است.

حامد ذره دوست دیگر ملی پوش کشورمان از گیلان نیز در مرحله یک چهارم پایانی در مقابل Declan Brennan  با نتیجه ۶ بر یک مغلوب شد و از دور رقابت ها کنار رفت و به کار درخشان خود در این مسابقات پایان داد.

تیم ملی اسنوکر ایران با ترکیب سهیل واحدی، امیر سرخوش، آرمان دیناروند و حامد ذره دوست در بخش آقایان در رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان شرکت کرد که تمامی بازیکنان موفق شدند از مرحله گروهی صعود کنند و وارد مرحله تک حذفی شوند .

آرمان دیناروند در مرحله یک شانزدهم پایانی با شکست در مقابل حریفی از افغانستان از دور رقابت ها خارج شد .

در مرحله یک هشتم پایانی امیر سرخوش و حامد ذره دوست در مقابل یک دیگر قرار گرفتند و حامد ذره دوست همراه با سهیل واحدی با کسب پیروزی در مقابل حریفان خود موفق به صعود در مرحله یک چهارم پایانی شدند.

در این مرحله سهیل واحدی موفق به صعود در مرحله نیمه نهایی و در نهایت فینال و قهرمانی شد. پیش از این شرکت کنندگان ایران در  در بخش بانوان و پیشکسوتان رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان موفق به صعود در مرحله حذفی نشدند و از دور رقابت ها کنار رفتند.

رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان ۲۹ آبان ماه در بخش آقایان ، پیشکسوتان، و بانوان به میزبانی کشور قطر آغاز شد و امروز سه شنبه ۹ آبان ماه با معرفی قهرمانان به پایان رسید. تیم ایران با ترکیب سهیل واحدی، امیر سرخوش، حامد ذره دوست و آرمان دیناروند در بخش آقایان، اکرم محمدی در بخش بانوان و جهانگیر حبیب زاده دهکردی،علی بصیری  در بخش پیشکسوتان به سرمربیگری کامران شهلا  در رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان شرکت کرد.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد