امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Sunday, 23 January , 2022
امروز : یکشنبه, ۳ بهمن , ۱۴۰۰ - 20 جماد ثاني 1443
شناسه خبر : 36403
  پرینتخانه » اخبار, اداره برق

پیام وزیر نیرو به مناسبت هفته بسیج

وزیر نیرو گفت: نقش بي‌بديل بسيج در روند تحولات شگرف دهه‌های اخير تاريخ پرفراز و نشيب كشورمان بيانگر اين حقيقت است که بسيج نه تنها نماد شاخصي از يک تشكل موفق و موثر مردمي است، بلكه حامل يک فرهنگ پويا و با نشاط و پيام آور انديشه متعالي در خودباوری و کارآمدی نظام جمهوری اسلامی ایران است.

به‌ گزارش نبض خبر : وزارت نیرو (پاون)، “علی اکبر محرابیان” در پیامی به‌مناسبت هفته بسیج، افزود: چهل و دومین سالروز تشکیل ارتش مردمی و پر افتخار بسیج را به همه بسیجیان عزیز و پرتلاش و فداکار صنعت بزرگ آب و برق کشور تبریک و تهنییت عرض می‌کنم.
وی افزود: بی‌تردید فرمان تاریخی رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) برای تاسیس بسیج مستضعفین، عرصه‌های گوناگون و پهناوری را برای ظهور و بروز مباهات آمیز بهترین، خالص‌ترین و با ایمان‌ترین نیروهای عظیم ملت در میدان‌ها و بزنگاه‌هایی که انقلاب و کشور تاکنون به آن‌ها نیاز داشته فراهم ساخت.
محرابیان ادامه داد: بسیج نیرویی برآمده از متن اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی است که تحت زعامت مقام معظم رهبری فرماندهی کل قوا می‌توان آن را مهمترین بازوی اجرایی نظام اسلامی در جهت رسیدن به اهداف و برنامه‌های آن دانست.
وی گفت: اینجانب ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های خالصانه و بی‌شائبه همه بسیجیان جهادگر و پیشگام در عرصه‌های دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی و نیز رشد و شکوفایی صنعت آب و برق کشور آرزوی توفیق، سلامتی، بهروزی و ثبات قدم در راه تحقق آرمان‌ها و اهداف گرانسنگ انقلاب و میهن عزیزمان را از خداوند منان مسئلت می‌نمایم.

 

 

 

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : دیدگاه‌ها برای پیام وزیر نیرو به مناسبت هفته بسیج بسته هستند

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد