امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Friday, 23 October , 2020
امروز : جمعه, ۲ آبان , ۱۳۹۹ - 7 ربيع أول 1442
شناسه خبر : 6525
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار

دستگیری سارق ۲۰۶ با هوشیاری ماموران راهنمایی و رانندگی رشت

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی نبض خبر : به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان از دستگیری سارق خودرو ۲۰۶ توسط ماموران راهنمایی و رانندگی در شهرستان رشت خبر داد. سرهنگ محمدرضا محمدی در تشریح این خبر گفت: ماموران راهنمایی و رانندگی شهرستان رشت شب گذشته درحین کنترل […]

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی نبض خبر : به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان از دستگیری سارق خودرو ۲۰۶ توسط ماموران راهنمایی و رانندگی در شهرستان رشت خبر داد.

سرهنگ محمدرضا محمدی در تشریح این خبر گفت: ماموران راهنمایی و رانندگی شهرستان رشت شب گذشته درحین کنترل خودروها به یک دستگاه خودروی ۲۰۶ مشکوک شده و دستور توقف این خوردو را صادر کردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه با صدور دستور توقف، خودرو از صحنه متواری می شود، افزود: پس از اعلام مشخصات خودرو به تمامی گشت های پلیس راهور، پس از تعقیب و گریز منطقی و بستن راههای فرار، خودرو در یکی از خیابانهای سطح شهر رشت متوقف و راننده متواری می شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان در پایان با اعلام اینکه با هوشیاری ماموران سارق خودرو نیز پس از تعقیب و گریز دستگیر شد، بیان داشت: سارق و خودرو توقیفی با تنظیم صورتجلسه جهت سیر مراحل قانونی به ماموران انتظامی تحویل شد.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد