امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Friday, 23 October , 2020
امروز : جمعه, ۲ آبان , ۱۳۹۹ - 7 ربيع أول 1442
شناسه خبر : 7910
  پرینتخانه » اخبار, سیاسی

اصفهان| نوبخت: برای شرایط اضطراری مانند خروج آمریکا از برجام برنامه‌ریزی مفصلی داریم

معاون رئیس جمهور با بیان اینکه دست‌یابی به رشد اقتصادی ۸ درصد نیازمند ۷۷۰ هزار میلیارد تومان سرمایه سالانه است گفت: برای شرایط اضطراری مانند خروج آمریکا از برجام برنامه‌ریزی مفصلی داریم. نبض خبر : محمدباقر نوبخت پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد راهبردی و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان اصفهان با اشاره به اختصاص […]

معاون رئیس جمهور با بیان اینکه دست‌یابی به رشد اقتصادی ۸ درصد نیازمند ۷۷۰ هزار میلیارد تومان سرمایه سالانه است گفت: برای شرایط اضطراری مانند خروج آمریکا از برجام برنامه‌ریزی مفصلی داریم.

نبض خبر : محمدباقر نوبخت پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد راهبردی و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان اصفهان با اشاره به اختصاص ۷۳ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان برای سرمایه در گردش بنگاه‌های تولیدی و سرمایه‌گذاری در بخش مسکن اظهار داشت: این رقم از منابع بانک‌ها، دولت و صندوق توسعه اختصاص یافته است.

وی با بیان اینکه برای شرایط اضطراری مانند خروج آمریکا از برجام نیز برنامه‌ریزی مفصلی داریم گفت: علاوه بر این باید گفت اعتبارات خوبی در شرایط عادی در بخش‌های مختلف اختصاص پیدا کرده است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به افزایش ذخایر ارزی کشور به ۱۰۸ میلیارد دلار گفت: در فروردین ماه امسال تراز مثبت بازرگانی کشور به ۶۰۰ میلیون دلار رسید.

وی افزود: در قالب طرح حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی ۱۸ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به ۲۶ هزار واحد پرداخت شد، بیان کرد: امروز برای همه نیازهای کشور به اندازه کافی پول وجود دارد.

نوبخت با اشاره به ثبت سفارش‌های خارجی از ابتدای سال تاکنون اظهار داشت: تا ۱۵ اردیبهشت‌ماه، ۴ میلیارد و ۶۵۰ میلیون دلار ثبت سفارش خارجی داشتیم.

معاون رئیس جمهور با اشاره به مشکلات بازار ارز خاطرنشان کرد: فردا جلسه فوق‌العاده‌ای در این زمینه برگزار می‌شود.

وی گفت: ۶ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان از ردیف منابع صندوق توسعه ملی برای توسعه دشت خوزستان، ایلام و سیستان اختصاص پیدا می‌کند، همچنین ۲ میلیارد دلار نیز برای مهار آب‌های مرزی درنظر گرفته شده است.

وی تأکید کرد: دست‌یابی به رشد اقتصادی ۸ درصد نیازمند ۷۷۰ هزار میلیارد تومان سرمایه سالانه است.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد