امام صادق (ع) می فرماید :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Sunday, 26 May , 2019
امروز : یکشنبه, ۵ خرداد , ۱۳۹۸ - 22 رمضان 1440
شناسه خبر : 559
  پرینتخانه » اخبار, جالب و خواندنی, سیاسی, مطالب ویژه تاریخ انتشار : ۰۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۵ |

دیلی‌ استار: پوتین در سال ۲۰۱۴ ترور شده!

به گزارش نبض خبر و به نقل از شنیده ها یک روزنامه بریتانیایی مدعی شد کسی که اکنون بر روسیه حکومت می‌کند، رئیس جمهوری واقعی این کشور نیست و بدل پوتین است. روزنامه دیلی‌استار در گزارشی مدعی شد ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه در سال ۲۰۱۴ از سوی ام‌آی ۶، دفتر اطلاعات مرکزی بریتانیا ترور شده […]

به گزارش نبض خبر و به نقل از شنیده ها یک روزنامه بریتانیایی مدعی شد کسی که اکنون بر روسیه حکومت می‌کند، رئیس جمهوری واقعی این کشور نیست و بدل پوتین است.
روزنامه دیلی‌استار در گزارشی مدعی شد ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه در سال ۲۰۱۴ از سوی ام‌آی ۶، دفتر اطلاعات مرکزی بریتانیا ترور شده بود و اکنون بدل پوتین در راس حکومت روسیه قرار دارد.
این روزنامه نوشت:‌ «نظریه‌پردازان مدعی هستند تغییراتی در چهره پوتین به‌وجود آمده و تناقضات آشکاری نسبت به گذشته در قدرت مکالمه او به زبان آلمانی رخ داده و این در حالی است که او از همسرش نیز طلاق گرفته است. همه این موضوعات دلالت بر این دارند که رئیس‌جمهوری کنونی روسیه، ولادیمیر پوتین واقعی نیست و حتی شایعاتی در شبکه‌های مجازی به‌وجود آمده است که مدعی هستند پوتین در اختیار دفتر اطلاعات مرکزی بریتانیا قرار دارد.»
دیلی‌استار نوشت: «برخی می‌گویند او بعد از پیوستن شبه‌جزیره کریمه به روسیه در سال ۲۰۱۴ در راهروهای کاخ کرملین مسموم شد و برخی دیگر نیز مدعی هستند او بعد از کودتای محرمانه در سال ۲۰۱۵ جای خود را به بدلش داد و به مدت ۱۰ روز، از ۵ تا ۱۵ مارس (۱۴ تا ۲۴ اسفند ۱۳۹۳) در شرایط محرمانه‌ای مخفی شد.»
این روزنامه بریتانیایی نوشت: «پوتین طلاق خود از همسرش را در سال ۲۰۱۴ و به‌دنبال پیدایش فرضیه‌هایی درباره کشته شدنش در کرملین، اعلام کرد. علاوه بر این، توانایی او در مکالمه به زبان آلمانی تغییر کرده است. این در حالی است که پوتین زبان آلمانی را در دوره راهنمایی در سن‌پترزبورگ فراگرفته بود، ولی تصویری که از او در سال ۲۰۱۴ موجود است، نشان می‌دهد او در کنفرانس خبری مشترک با آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان از مترجم استفاده کرد. او همچنین برای شنیدن سخنان مرکل از گوشی مخصوص ترجمه سخنان مقام‌های خارجی استفاده و بدین‌وسیله سخنان مرکل را دنبال کرد.»

 

 

 

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد