امام صادق (ع) می فرماید :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Sunday, 19 May , 2019
امروز : یکشنبه, ۲۹ اردیبهشت , ۱۳۹۸ - 15 رمضان 1440
شناسه خبر : 7455
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار تاریخ انتشار : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۵ |

مدیرعامل کارخانه ایران پوپلین رشت : اغلب مشکلات کارگری که کارخانه ایران پوپلین از گذشته با آن روبرو بود، در حال مرتفع شدن است.

نبض خبر : خالصی مدیرعامل کارخانه ایران پوپلین رشت در گفتگوی اختصاصی با نبض خبر پیرامون مطالبات اخیر کارگران عنوان نمود : پیرو وعده داده شده اغلب مشکلات کارگری که کارخانه ایران پوپلین از گذشته با آن روبرو بود، در حال مرتفع شدن است. این مشکلات شامل حقوق کارگران ، بیمه ، ارزش افزوده و […]

نبض خبر : خالصی مدیرعامل کارخانه ایران پوپلین رشت در گفتگوی اختصاصی با نبض خبر پیرامون مطالبات اخیر کارگران عنوان نمود : پیرو وعده داده شده اغلب مشکلات کارگری که کارخانه ایران پوپلین از گذشته با آن روبرو بود، در حال مرتفع شدن است. این مشکلات شامل حقوق کارگران ، بیمه ، ارزش افزوده و آلایندگی و تعهدات به جا مانده از سال های دور می باشد.
وی ضمن تکذیب مطالبات ۳ ماهه ادامه داد: از سنوات گذشته پرداخت حقوق کارگران با ۲ ماه تاخیر انجام میشد ، که در حال حاضر نیز هم همینطور است. خالصی پرداخت به موقع حقوق و مطالبات را حق مسلم کارگران زحمتکش این مجموعه دانست و افزود در تلاش هستیم که در سال آینده پرداخت حقوق به روز انجام پذیرد. در حال حاضر عیدی به طور کامل پرداخت شده و به مناسبت روز زن، بن کارت همکاران خانم نیز به زودی پرداخت خواهد شد.
مدیرعامل کارخانه ایران پوپلین در ادامه به بدهی های سنگین به جا مانده از سنوات قبل به شرکت گاز و برق و همچنین قطعی های مکرر اشاره کرد و افزود : هزینه ای بالغ بر ۹۰۰ میلیون تومان طی ۵ ماه گذشته جهت کاهش بدهی های جاری و گذشته پرداخت شده است.
خالصی افزود : مشکلی در کلیات پرداخت بیمه سال ۹۵ وجود ندارد و تنها بیمه آبان ماه سال ۹۵ پرداخت نشده بود که در حال برطرف کردن موضوع هستیم.
مدیرعامل شرکت ایران پوپلین با اشاره به اوضاع نامطلوب اقتصادی و وضعیت بحرانی کارخانه ، آینده این مجموعه را امیدوار کننده دانست و افزود از هیچ کوششی جهت ارتقاع سطح رفاه کارگران دریغ نخواهیم کرد و اذعان داشت در این زمینه نیازمند کمک مسئولین محترم استان برای خروج از بحران و طرح های جایگزینی هستیم .
وی با تشکر از خویشتن داری پرسنل خوب و زحمتکش کارخانه ایران پوپلین ، همراهی آنها را موجوب دلگرمی خود و سایر مدیران عنوان نمود و اضافه کرد باعنایت پرودگار و نکته بینی پرسنل مجموعه امیدواریم که روند کنونی که مطلوب هیچکدام از مدیران و کارکنان زحمت کش نیست بهبود یابد.

 

 

پایگاه خبری و تحلیلی نبض خبر ، اظهارات درج شده را تایید و یا رد نمیکند، مسئولیت هرگونه یادداشت ، اعلام نظر ، مصاحبه و یا جوابیه با خود شخص میباشد و این پایگاه در قبال صحت آن ها مسئولیتی عهده دار نمی باشد.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد