امام صادق (ع) می فرماید :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Sunday, 26 May , 2019
امروز : یکشنبه, ۵ خرداد , ۱۳۹۸ - 22 رمضان 1440
شناسه خبر : 6746
  پرینتخانه » + فرهنگ, اجتماعی, اخبار تاریخ انتشار : ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۲ |

خواب نمناک شورای شهر و چاله‌هایی که همیشه هستند

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی نبض خبر : به نقل از تسنیم از رشت، نامناسب بودن مسیرهای تردد در شهر رشت یکی از مشکلاتی که سال‌ها شهروندان با آن مواجه هستند اما اقدام جدی از سوی مسئولان شورای شهر و مدیریت شهری رشت برای رفع آن صورت نگرفته و اقدامات انجام شده موقتی و زودگذر […]

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی نبض خبر : به نقل از تسنیم از رشت، نامناسب بودن مسیرهای تردد در شهر رشت یکی از مشکلاتی که سال‌ها شهروندان با آن مواجه هستند اما اقدام جدی از سوی مسئولان شورای شهر و مدیریت شهری رشت برای رفع آن صورت نگرفته و اقدامات انجام شده موقتی و زودگذر بوده‌اند.

مسیر “میدان جهاد” به “فلکه یخسازی” یکی از مسیرهای پر تردد شهر رشت است که به‌دلیل عدم وجود آسفالت مناسبه همواره پس از باراش نزولات الهی باعث بروز مشکلاتی برای ساکنان آن منطقه و سایر مسافران می‌شود.

بروز تصافات متعدد و بعضاً شدید، آبگرفتگی و عدم امکان عبور و مرور ساکنان منطقه، بروز ترافیک و بسته شدن مسیر از جمله مشکلاتی است که پس از بارش نزولات آسمانی برای ساکنان این منطقه ایجاد می‌شود.

عدم رسیدگی شورای شهر و مسئولان شهری رشت به وضعیت این منطقه ما را بر آن داشت تا مجدداً پس از گذشت چندماه از تهیه گزارش قبلی درباره این مسیر برای تهیه گزارشی دیگر در آنجا حضور پیدا کنیم و این تصاویر محصول این بازدید دوباره است.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد