00010 copy

تحقق وعده ها جز با سپردن امور به بدنه علمی، کارشناسی و تخصصی میسر نیست

ستاد انتخاباتی پزشکیان در گیلان پس از پیروزی در انتخابات، بیانیه ای صادر کرد.

 متن بیانیه به شرح زیر است:

به نام خداوند صبح

مردم رشید و آگاه گیلان

پیروزی تان مبارک باد!

شما زنان و مردان بزرگی که با درک حساسیت شرایط و خطرات و گزینش بهترین راه، دست به خلق حادثه ای ماندگار و سترگ در تاریخ ایران عزیزمان زدید.

حضور پررنگ شما در صحنه انتخابات، در شرایطی رقم خورد که دشمنان این آب و خاک برای ذبح امید به اصلاح و تحول و پیشرفت کشور، دندان طمع تیز کرده و با همه امکانات و بوق های تبلیغاتی شان به میدان آمده بودند. شما اما باری دیگر اثبات کردید که با اتحاد و همدلی، در اوج فشار اقتصادی و موج نارضایتی و آزردگی، باز هم می توان به سرمایه های درون زای کشور تکیه کرد و روح دوباره ای در کالبد سرد و دلمرده این جامعه دمید و با تمام توان، گامی دوباره در مسیر اصلاح و تحول نهاد.

اکنون که به یمن حضور سبز شما، پیروز بزرگ آزمون انتخابات شده ایم، آزمون بزرگ تری پیش رویمان قرار دارد؛ آزمون وفاق، همدلی و اتحاد برای عبور کشور از تنگناهای موجود و کاستن از بار آلام و مصایب هموطنانی که امیدشان به بهبود شرایط و پیشرفت کشور، زیر بار سنگین چالش ها و فشارهای خردکننده اقتصادی و معیشتی، ناامید گشت و نیمی از آنان مأیوس و سرخورده از تجارب پیشین، به همراهی ما در آزمون انتخابات اخیر دل ندادند.

اکنون که فصلی نو بر دفتر حیات اجتماعی ایران عزیزمان جان گرفته، یکدل و همنوا با هم، نقارها و نامهربانی های گذشته را به گوشه ای افکنده و به سوی ساختن دوباره این میراث مشترک مادری مان –ایران عزیز- گام برمی داریم و دست رییس جمهور منتخب را در حل مشکلات، عمل به وعده ها و درمان آلام کشور و استان عزیزمان –گیلان- می فشاریم.

امروز کشاورزان شالیکار و صاحبان باغات چای و زیتون و مرکبات و کیوی، صیادان و شاغلین صنعت شیلات، دامداران، عشایر و روستاییان و شهرنشینان، صنعتگران و تولیدکنندگان و بازاریان، کارگران و کارمندان و بازنشستگان، دختران و پسران و جوانان دانشجو، علما و فضلا و دانشگاهیان، ورزشکاران و هنرمندان و اقشار و اصناف مختلف مردم کشور و استان، چشم انتظار عمل رییس جمهور به وعده هایش هستند و این مهم به دست نمی آید مگر با حضور مستمر شما در صحنه، حمایت دولت منتخب و مطالبه جدی وعده هایی که رییس این دولت، گردن در گروی اجرای آن ها نهاده است.

پرواضح است که تحقق وعده ها میسور نیست جز با سپردن امور به بدنه علمی و کارشناسی و تخصصی کشور و تقویت و پیشبرد همدلی و همگرایی همه جریانات و سلایق و آغاز گفت وگوهای ملی و وحدت بخش در جهت نیل به رهیافتی مشترک برای امروز و فردای ایران عزیز.

امید که در این راه دشوار، همدل و همراه این “دولت مسعود” شویم.

هفدهم تیرماه 1403

ستاد انتخاباتی دکتر مسعود پزشکیان در استان گیلان

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp
  • اخبار مرتبط
  • تبادل نظر