امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Sunday, 25 July , 2021
امروز : یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰ - 16 ذو الحجة 1442
شناسه خبر : 33174
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار, اخبار گیلان, خبرهای گیلان, سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری رشت

استندها و بنرهای نوروزی چهره رشت را شاداب و زیبا کرده اند

سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت با نزدیک شدن به آغاز سال نو با نصب استندها، بنرها و بیلبوردهای نوروزی جلوه ای ویژه به چهره شهر بخشده است.

به گزارش نبض خبر به نقل از امور ارتباطات سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت به منظور ایجاد شادابی و نشاط در جامعه و انتقال حس و حال بهاری به شهروندان، این سازمان با تهیه و نصب استندها، بنرها، واتربندها و بیلبوردهای نوروزی حال و هوای شهر را عوض کرد و چهره ای نوروزی به شهر بخشید.

این سازمان در راستای اهداف و برنامه های خود برای زیبایی شهری و سیما و منظر شهر علاوه بر همه اقدامات خود در ارتباط با فعالیتهای مرتبط با نوروز و آغاز فصل و سال نو همچون نصب حجمهای تخم مرغی نوروزی، نقاشی های دیواری، مرمت و رنگ آمیزی نمادهای شهری، نصب المانهای نوروزی و بهاری، نصب و استفاده از پرچمهای رنگارنگ و الوان، برپایی جشنواره گل و گیاه و…، با تهیه و نصب بنرهای زیبای نوروزی فضای شهر را زیباتر کرده است. استندها و بنرهای نوروزی  استندها و بنرهای نوروزی

مجموعه اقدامات سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری به همراه هوای بهاری و نسیم روح افزای نوروزی، شادابی و سرزندگی را به شهر رشت و شهروندان این شهر منتقل نموده است.

 

استندها و بنرهای نوروزی

استندها و بنرهای نوروزی

استندها و بنرهای نوروزی

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد