00010 copy

تقاطع غیرهمسطح میدان گیل به بهره برداری رسید

تقاطع غیرهم سطح میدان گیل لاهیجان صبح امروز جمعه پس از هشت سال انتظار و با نزدیک به 200 میلیارد تومان هزینه کرد به بهره برداری رسید.

به گزارش نبض خبر ، تقاطع غیرهم سطح میدان گیل لاهیجان صبح امروز جمعه پس از هشت سال انتظار و با نزدیک به ۲۰۰ میلیارد تومان هزینه کرد به بهره برداری رسید. کلنگ احداث این پل در زمستان سال ۱۳۹۴ به زمین زده شد و در آن سال قرار بود با نزدیک به ۲۲ میلیارد تومان ساخته شود در ابتدا یک برند تبلیغاتی برای ابوذر ندیمی نماینده وقت مردم لاهیجان و سیاهکل محسوب می شد اما با شکست ندیمی در انتخاباتی که به فاصله تنها چند هفته پس از کلنگ زنی پل ، ذبیح نیکفر تلاش های بسیاری برای شروع کار پیمانکار صورت داد اما عدم تخصیص اعتبار مناسب و ناتوانی پیمانکار منجر به تعطیلی کارگاه گردید تا اینکه در سال ۱۳۹۷ و با انصراف پیمانکار غیربومی و ورود یک پیمانکار بومی کار دوباره شروع شد . تقاطع غیرهمسطح میدان گیل

در طول دو سال پس از تعویض پیمانکار بازهم مشکل تخصیص اعتبار و گریبانگیر پروژه را گرفت و نماینده سابق مردم لاهیجان و سیاهکل که امید زیادی داشت تا با ساخت این پل بتواند برای خود یک رزومه مناسب بسازد ، نتوانست پیشرفت پروژه را به بیش از ۲۰ درصد نیز برساند.

با شروع به کار نمایندگی رسول فرخی که یکی از وعده های انتخاباتی وی تکمیل این پل بود ،  در سال ۱۳۹۹ سرعت ساخت این تقاطع غیرهمسطح به طور چشمگیری افزایش یافت. بازدید رییس وقت سازمان برنامه و بودجه کشور در اولین روزهای نمایندگی رسول فرخی و قول تخصیص بودجه مناسب برای ساخت پل این نوید را به مردم منطقه میداد که امیدوارانه منتظر ساخت پل باشند اما روزهای سخت کرونایی و تغییر دولت موانعی برای ساخت سریعتر این پل بود . تقاطع غیرهمسطح میدان گیل

تلاش های نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در جهت کسب اعتبارات لازم و پیگیری های فرماندار سابق شهرستان لاهیجان و تاکیدات استاندار گیلان در طی یک سال اخیر سرانجام نتیجه داد و این تقاطع علی رغم فضاسازی نامناسب برخی در اوایل بهمن به مرحله بهره برداری رسید و به دلیل  جلوگیری از ترافیک های طولانی سرانجام در بیستم بهمن ماه سال ۱۴۰۲ زیر بار ترافیکی رفت تا در وقت مناسب به صورت رسمی افتتاح گردد.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp
  • اخبار مرتبط
  • تبادل نظر