امام صادق (ع) می فرماید :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Tuesday, 25 June , 2019
امروز : سه شنبه, ۴ تیر , ۱۳۹۸ - 22 شوال 1440
شناسه خبر : 13235
  پرینتخانه » + فرهنگ, اخبار, خبرهای گیلان, فرهنگ و هنر, کنسرت تاریخ انتشار : ۱۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۸ |

کنسرت بزرگ روز رشت در چله انقلاب اسلامی برگزار می شود

عليرضا حسني، رييس سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري رشت از برگزاري كنسرت بزرگ روز رشت در روزهاي 11 و 12 دي ماه در سالن نامجو مجموعه يادگار امام (ره) رشت خبر داد.

علیرضا حسنی خبر داد:
کنسرت بزرگ روز رشت در چله انقلاب اسلامی برگزار می شود
علیرضا حسنی، رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت از برگزاری کنسرت بزرگ روز رشت در روزهای ۱۱ و ۱۲ دی ماه در سالن نامجو مجموعه یادگار امام (ره) رشت خبر داد.
به گزارش نبض خبر: علیرضا حسنی با اعلام این خبر گفت: در چله انقلاب اسلامی به مناسبت گرامی داشت روز رشت این سازمان برنامه های متنوع فرهنگی و هنری اجرا خواهد کرد.
رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت اجرای کنسرت بزرگ روز رشت را یکی از این برنامه ها برشمرد و افزود: برای اولین بار به مناسبت روز رشت و در چله انقلاب اسلامی هشت چهره درخشان موسیقی گیلان بر بلندای یک صحنه به طور همزمان کنسرت موسیقی برگزار خواهند کرد.
در این کنسرت بزرگ موسیقی اساتید پیشکسوت موسیقی گیلان از جمله فرامرز دعایی، ناصر وحدتی، حمید رضاپور،کیانوش علیپور، محمود فرضی نژاد، بیژن رحمتی لرد، عباس پسندیده و لقمان حسین زاده اجرای همزمان موسیقی خواهند داشت.
علیرضا حسنی ضمن دعوت از تمامی شهروندان جهت حضور در این کنسرت بزرگ ابراز داشت: با توجه به استقبال شهروندان و ظرفیت محدود سالن، ۴ اجرا برای روزهای ۱۱ و ۱۲ دی ماه (هر روز ۲ سانس در ساعت های ۱۸ و ۲۱) از سوی این سازمان برنامه ریزی شده است. از این رو تمامی علاقمندان در اسرع وقت با مراجعه به مراکز توزیع بلیط شامل شهر کتاب (بلوار دیلمان)، کتابفروشی دیبا (خیابان بیستون)، دفتر هفت ساز (چهارراه گلسار) و روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت نسبت به تهیه بلیط رایگان این برنامه اقدام کنند.
رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت در پایان با تأکید بر رایگان بودن بلیط های کنسرت بزرگ روز رشت، از شهروندان خواست هیچ گونه مبلغ و بهایی بابت تهیه بلیط پرداخت نکنند.

۱۱و۱۲ دی
سانس اول:ساعت ۱۸
سانس دوم: ساعت ۲۱
مکان:سالن نامجو مجموعه ورزشی یادگار امام (گلسار)
مراکز عرضه: شهرکتاب گلسار
کتاب فروشی دیبا (بیستون)

| منبع خبر : روابط عمومي سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد