امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Thursday, 6 August , 2020
امروز : پنج شنبه, ۱۶ مرداد , ۱۳۹۹ - 17 ذو الحجة 1441
شناسه خبر : 28034
  پرینتخانه » اخبار, اخبار گیلان, اسلایدر بالایی - ویژه, خبرهای گیلان, شورای شهر رشت, مدیریت شهری

حمایت مستمر مسئولین از کارخانه نوآوری گیلان ظرفیت ها را شکوفا خواهد کرد

نبض خبر؛  محمدحسن عاقل منش عضو شورای اسلامی شهر رشت در حاشیه مراسم آغاز عملیات اجرایی کارخانه نوآوری گیلان که ظهر دیروز با حضور دکتر سورنا ستاری معاون علمی رئیس جمهور برگزار شد طی گفتگویی با حرف تازه بر ضرورت حمایت مستمر مسئولین از کارخانه نوآوری گیلان تاکید کرد. عاقل منش اظهار داشت: در قالب […]

نبض خبر؛  محمدحسن عاقل منش عضو شورای اسلامی شهر رشت در حاشیه مراسم آغاز عملیات اجرایی کارخانه نوآوری گیلان که ظهر دیروز با حضور دکتر سورنا ستاری معاون علمی رئیس جمهور برگزار شد طی گفتگویی با حرف تازه بر ضرورت حمایت مستمر مسئولین از کارخانه نوآوری گیلان تاکید کرد.
عاقل منش اظهار داشت: در قالب استارتاپ های شهر رشت پیش از این به جز پارک علم و فناوری مجموعه دیگری نبوده که برای شروع کار و راه اندازی کارگاه ها از جوانان حمایت کند خوشبختانه با همت بخش خصوصی و چند نفر از جوانان این شهر و حمایت مسئولین، اولین مجموعه غیر دولتی در استان گیلان راه اندازی خواهد شد.
عضو شورای اسلامی شهر رشت با ابراز امیدواری نسبت به راه اندازی هرچه سریع تر کارخانه نوآوری گیلان ، افزود: امیدوارم بتوانیم تا پایان سال خروجی های مثبت راه اندازی این کارخانه نوآوری را شاهد باشیم.
محمدحسن عاقل منش افزود: کارخانه نوآوری هم می تواند برای جوانان دارای ایده و خلاقیت درآمدزایی کند و هم به رشد و توسعه اقتصادی استان گیلان کمک نماید.
وی با تاکید بر ضرورت حمایت از این مجموعه اظهار داشت: حضور مسئولین کشوری و استانی در این مراسم نشان دهنده اهمیت موضوع است اما این حمایت ها باید از ابتدا تا انتها تداوم یابد. حمایت مستمر مسئولین از کارخانه نوآوری گیلان می تواند منجر به شکوفایی ظرفیت ها شود.
عاقل منش در پایان با اشاره به گستره فعالیت های کارخانه نوآوری گیلان بیان داشت: خوشبختانه هیچ محدودیتی در زمینه فعالیت وجود ندارد و از بحث گردشگری گرفته تا تمامی موضوعات مرتبط نظیر ایده های نوآورانه، کسب و کار روستایی، اقتصاد ساحلی و غیره همگی در این مجموعه دیده شده است و گروه های مختلف جوانان می توانند در این مجموعه شروع به کار نمایند و مورد حمایت قرار گیرند.

انتهای پیام/http://Nabzkhabar.ir

 

 

 

 

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد