00010 copy

اختصاص اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان برای احداث کمربندی خیام سیاهکل از سوی بنیاد مستضعفان

نماینده مردم سیاهکل و لاهیجان در مجلس گفت: با مساعدت آقای فتاح اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان برای احداث کمربندی خیام سیاهکل از سوی بنیاد مستضعفان اختصاص داده شد.
نماینده مردم سیاهکل و لاهیجان در مجلس گفت: با مساعدت آقای فتاح اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان برای احداث کمربندی خیام سیاهکل از سوی بنیاد مستضعفان اختصاص داده شد.

رسول فرخی میکال در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص سفر رئیس بنیاد مستضعفان به حوزه انتخابیه خود اشاره کرد و گفت: در روزهای اخیر ریاست بنیاد مستضعفان سفری به حوزه انتخابیه داشتند که از نقاط مختلف هم بازدید کردند تا اقداماتی برای رفع مشکلات موجود انجام گیرد.

وی افزود: آقای فتاح از کارخانه سیمان دیلمان بازدید کردند و درخواست ما نیز از ریاست بنیاد مستضعفان این بود که فیلتر مجهز برای کارخانه سیمان تهیه کنند تا از آلودگی های مختلف در منطقه پیشگیری کند.

نماینده مردم سیاهکل و لاهیجان در مجلس اظهار کرد: از موارد دیگری که مطالبه داشتم درختکاری جاده های روستایی با درآمد کارخانه سیمان بوده است و در حقیقت کمربند سبز ایجاد شود و خوشبختانه با این موضوع نیز موافقت شد.

این نماینده مردم در مجلس عنوان کرد: همچنین مقرر شد کمربندی خیام که از مشکلات اصلی شهرستان سیاهکل است احداث شود که ریاست بنیاد مستضعفان با این اقدام موافقت کردند و حدود 30 میلیارد برای این جاده تخصیص دادند و 20 میلیارد تومان هم از قانون بودجه 1401 برای این محور در نظر گرفته شده تا شهرداری بتواند کار این جاده را تمام کند.

فرخی میکال عنوان کرد: ریاست بنیاد در این سفر حدود 10 میلیارد تومان برای کمیته امداد و بهزیستی شهرستان سیاهکل اختصاص دادند تا بخشی از مشکلات افراد تحت حمایت نهادهای حمایتی برطرف شود.

این نماینده مردم در مجلس اظهار کرد: باید گفته شود تامین اعتبار آسفالت چندین راه روستایی را هم متقبل شدند و مابقی را نیز از راهداری پیگیری خواهم کرد./

پایان پیام

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp
  • اخبار مرتبط
  • تبادل نظر