امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Friday, 26 February , 2021
امروز : جمعه, ۸ اسفند , ۱۳۹۹ - 15 رجب 1442
شناسه خبر : 28788
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار, اقتصادی

جزئیات پرداخت وام ۱۰ میلیون تومانی به خبرنگاران

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از احتمال پرداخت وام ۱۰ میلیون تومانی به خبرنگاران خبر داد و گفت که شرایط آن به زودی اعلام خواهد شد.

نبض خبر : محمد شریعتمداری در مراسم بزرگداشت روز خبرنگار در ساختمان تلاش برگزار شد با تبریک فرارسیدن روز خبرنگار اظهار کرد: در ارتباط با حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا ۷۸ میلیارد تومان برای ۴۷۸ بنگاه خبری متأثر از کرونا در قالب ۴ هزار و ۵۹۹ شغل اقداماتی انجام گرفت.

وی با اشاره به لایحه حمایت از خبرنگاران خاطرنشان کرد: با همکاری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی لایحه حمایت از خبرنگاران را به زودی به مجلس شورای اسلامی با هدف حفظ امنیت شغلی خبرنگاران تقدیم خواهیم کرد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: همچنین قرار است که در صورت تامین اعتبار و منابع دولتی وام ۱۰ میلیون تومانی خبرنگاری به خاطر ایام کرونا پرداخت شود.شرایط آن به زودی اعلام خواهد شد.

شریعتمداری با تاکید بر شفاف‌سازی در وزارت کار و رفاه اجتماعی گفت: این وزارتخانه هزار و ۳۰ عنوان از مشاغل زیرمجموعه شرکتهای تامین اجتماعی و سایر شرکتهای این وزارتخانه را منتشر کرده است و این اقدامات در راستای شفاف‌سازی قرار دارد.

وی با اشاره به ورود شرکت شستا به بورس خاطرنشان کرد: این شرکت شفاف شده است و از این به بعد باید مدیرعامل آن به جای ارائه گزارش در اتاق‌های دربسته در سالن‌های چند هزار نفری در ارتباط با گزارش‌های حسابرسی شده پاسخگو باشد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پایان گفت: تلاش خواهیم کرد حق مسکن کارگران به زودی در دولت تصویب شود که در آن صورت حداقل حقوق کارگران نسبت به سال گذشته از رشد معادل ۴۴ درصد برخوردار خواهد شد.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد