00010 copy

سیزدهمین هفته فیلم و عکس رودبار در ایستگاه پایانی

نبض خبر  : سیزدهمین هفته فیلم و عکس انجمن سینمای جوانان رودبار که با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهرداری و شورای اسلامیشهر رستم آباد بر گزار شده بود با تقدیر از عکاسان و فیلمسازان دفتر به کار خود پایان داد
این مراسم با حضور معاونین سیاسی اجتماعی، عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری رودبار ، روسای ادارات ارشاد ، میراث فرهنگی ، اعضای شورای اسلامی شهر رستم آباد و عکاسان و فیلمسازان و علاقمندان حوزه عکس و فیلم در سالن سینما زیتون رودبار برگزارشد.
در ابتدای این مراسم رئیس انجمن سینمای جوانان رودبار ضمن ارائه گزارشی از روند تولید و آموزش دفتر از دوزادهمین هفته فیلم و عکس تا کنون افزود؛ در سیزدهمین هفته فیلم عکس ۲۷ عکس از ۲۷ عکاس و ۱۲ فیلم کوتاه داستانی و مستند از ۱۱ فیلمساز طی این سه روز در مجتمع فرهنگی سینمایی به نمایش گذاشته شد .
جواد حیدری ضمن اشاره به برگزاری سه کارگاه  تخصصی در این سه روز و استقبال خوب هنرمندان شهرستان گفت؛ تولید فیلم کوتاه بدلیل عدم بازگشت سرمایه کار سختی است که برای فیلمسازان رودبار با حمایت مسئولین و اختصاص بودجه از طریق نهادهای شهرستان آسان خواهد شد و نیتز به حمایت مسئولین در خصوص تولید آثار فاخر در حوزه فیلم کوتاه میباشد.
در ادامه این مراسم با پخش کلیپی یاد عکاس جوان و با اخلاق دفتر رودبار که در پاییز سالجاری به دیار حق شتافت گرامی داشته شد و در ادامه ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودبار ضمن برشمردن پتانسیل های خاص فرهنگی و هنری شهرستان رودبار گفت: رودبار به لحاظ تنوع قومیتی و جغرافیایی ظرفیت بسیار بالای فرهنگی و هنری دارد که هنرمندان این شهرستان به خوبی توانسته اند بخشی از آن را با آثار هنری خود به کشور معرفی نمایند.
علی نظری ضمن تقدیر از فعالیتهای سینمای جوانان رودبار افزود: سینماگران رودبار این توانایی را دارند که با خلق آثار ماندگار و فاخر هنر هفتم رودبار را در کشور متبلور سازند، کما اینکه در سالهای اخیر درخشش فیلمسازان این شهرستان  را در سطح ملی و بین المللی شاهد بوده ایم.
رضایی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری رودبار  ضمن زنده کردن یاد کامپوزیا پرتوی کارگردان فقد رودبار و با اشاره به تولید آثار ماندگار سینمایی همچون سه گانه کیارستمی رو شهرستان رودبار گفت: جوانان فیلمساز رودباری طی سالهای اخیر ثابت کرده اند که هنر سینما در شهرستان رودبار بسیار پویاست.و حضور در میان این جوانان پر شور و نشاط انرژی بخش است و در این ایام پرتراکم انتخابات حضور در این مراسم بسیار روحیه بخش بود.
در انتهای این مراسم ضمن تقدیر از حسین لطیفی مدیر سابق دفتر رودبار از فیلمسازان و عکاسانی که آثارشان در این سه روز در معرض دید عموم قرار گرفت و همچنین بازیگران خردسال فیلمهای تولیدی دفتر نیز با اهدا لوح تقدیر و هدیه قدردانی شد.

عکاس فرزاد ذنوبی

 

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp
  • اخبار مرتبط
  • تبادل نظر