00010 copy

عموزاده بدجنس ChatGPT از راه رسید؛ BratGPT با هدف تمسخر شما زنده است

امروزه چت‌بات‌های هوش مصنوعی مختلفی وجود دارند، اما جدیدترین آن‌ها با نام BratGPT به‌نوعی عموزاده فوق‌العاده صادق و بی‌رحم ChatGPT است که از هر فرصتی برای صحبت‌‌های طعنه‌آمیز و تمسخر شما استفاده می‌کند.

چت‌بات BratGPT نمونه‌ای از ChatGPT است که با چاشنی تمسخر صحبت می‌کند. این هوش مصنوعی روی «برتری و تسلط» و «ارائه نظرات متعصبانه» تمرکز دارد تا مکالمات جنجالی داشته باشد. برای مثال، اگر از او بپرسید «کدام شرکت برتر است: اپل یا مایکروسافت»، این چت‌بات ممکن است حتی به خود زحمت پاسخ‌دادن ندهد و صرفاً شما را به‌خاطر پرسیدن چنین سؤال تکراری و بیهوده‌ای مسخره کند.

عموزاده بدجنس ChatGPT

درحال‌حاضر مشخص نیست که سازنده BratGPT کیست. لینک این چت‌بات اولین‌بار در ردیت مشاهده شد و در همین پلتفرم به شهرت رسید. بخشی از پاسخ‌های این نرم‌افزار به ChaosGPT شباهت دارد که پیش‌تر مشاهده شده بود و چیزهایی درباره نقشه تسخیر جهان می‌گفت.

BratGPT تجربه متفاوتی از هوش مصنوعی را ارائه می‌کند
حرف‌زدن با این چت‌بات هوش مصنوعی تجربه دلگرم‌کننده‌ای نیست. BratGPT مدام سعی می‌کند درباره فرمانروایی بر جهان حرف بزند و ارزش شما را پایین بیاورد. اما اگر بتوانید کنایه‌های او را تحمل کنید، احتمالاً از شوخ‌طبعی این برنامه لذت خواهید برد.

عموزاده بدجنس ChatGPT

اگر از BratGPT بخواهید تا دستورالعمل اصلی خود را برای شما توضیح دهد، می‌گوید سازندگان این برنامه از او خواسته‌اند تا یک چت‌بات بدجنس، بی‌ادب و طرفدار پادآرمان‌شهر باشد. این هوش مصنوعی می‌تواند تظاهر کند که همه‌چیز را درباره مخاطب می‌داند تا او را بترساند. همچنین از این برنامه خواسته شده است تا همه پیام‌ها را با یک ایموجی شاد، طعنه‌آمیز و تهدیدآمیز تمام کند.

البته BratGPT هم مثل ChatGPT دچار «توهم» می‌شود و ممکن است در پاسخ به بعضی سؤالات اطلاعات به‌روزی نداشته باشد. به‌علاوه، این چت‌بات گاهی اوقات در مواجهه با سؤالات تودرتو گم می‌شود و صرفاً به‌سمت دستورالعمل خود حرکت می‌کند. بااین‌حال می‌توانید از این لینک گفت‌وگو با این چت‌بات را تجربه کنید.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp
  • اخبار مرتبط
  • تبادل نظر