امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Friday, 5 March , 2021
امروز : جمعه, ۱۵ اسفند , ۱۳۹۹ - 22 رجب 1442
شناسه خبر : 32400
  پرینتخانه » اخبار, اسلایدر بالایی - ویژه, منطقه آزاد انزلی

تشکر مردم و نمایندگان استان گیلان از اقدام مدبرانه بانک در ایجاد شایسته سالاری

نبض خبر : روز گذشته با حکم مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد، سید مهدی نقوی به‌عنوان سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی منصوب گردید. این خبر آنچنان مورد استقبال بسیاری از آحاد جامعه از جمله نمایندگان مردم قرار گرفت که برخی این اقدام را بهار منطقه آزاد انزلی در بهار […]

نبض خبر : روز گذشته با حکم مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد، سید مهدی نقوی به‌عنوان سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی منصوب گردید.
این خبر آنچنان مورد استقبال بسیاری از آحاد جامعه از جمله نمایندگان مردم قرار گرفت که برخی این اقدام را بهار منطقه آزاد انزلی در بهار انقلاب نامیدند.
بانک که از مدیران با تجربه کشور می‌باشد ثابت کرد که در بحث شایسته سالاری و خدمت به ملت تعارفات و ملاحضات سیاسی را کنار گذاشته و قاطعانه تصمیمات سازنده خود را اجرایی می‌نماید.
در بازه‌ی زمانی فعلی که بیش از هر چیز عملکرد کرد مدیران می‌بایست مورد ارزیابی و سنجش قرار گیرد افکار عمومی نیز بدون توجه به حواشی, حامی فردی تازه نفس با توانایی بالا جهت بهره گیری از پتانسیل‌های کم نظیر نگین اقتصادی گیلان ، منطقه آزاد انزلی می‌باشد.

 

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد