امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Thursday, 22 April , 2021
امروز : پنج شنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰ - 11 رمضان 1442
شناسه خبر : 32591
  پرینتخانه » اخبار, اخبار گیلان, استانداری, خبرهای گیلان

استاندار گیلان گفت: دولت پشتیبانی‌های خوبی در تأمین زیرساخت پروژه‌های عمرانی حوزه‌های علمیه دارد.

استاندار گیلان گفت: دولت به‌ویژه طی سال‌های اخیر، پشتیبانی‌های خوبی در تأمین زیرساخت‌های پروژه های عمرانی حوزه‌های علمیه داشته و این روند، در استان نیز استمرار دارد.

به گزارش نبض خبر و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گیلان؛ دکتر ارسلان زارع پیش‌ازظهر امروز (چهارشنبه) در دیدار معاون امور حوزه‌های علمیه خواهران کشور به فرهنگ بالا، دین‌داری و علاقمندی به تحصیل علم و دانش مردم گیلان اشاره و خاطرنشان کرد: به این واسطه زیرساخت‌های خوبی در بخش‌های مختلف آموزش و پرورش، مراکز دانشگاهی و حوزه‌های علمیه استان وجود دارد. زیرساخت پروژه های عمرانی حوزه علمیه

وی فارغ‌التحصیلان مراکز علمی و دینی گیلان را از منابع انسانی غنی کشور و شخصیت های برجسته ای همچون آیت‌الله بهجت را از مفاخر جهان اسلام ذکر و اضافه کرد: دولت به‌ویژه طی سال‌های اخیر پشتیبانی‌های خوبی در تأمین زیرساخت‌های پروژه های عمرانی حوزه‌های علمیه داشته و در استمرار این روند نیز در تکمیل پروژه حوزه علمیه خواهران زینبیه گیلان، حمایت می کند. زیرساخت پروژه های عمرانی حوزه علمیه

در این دیدار حجت‌الاسلام‌ و المسلمین واحدی معاون امور حوزه‌های علمیه خواهران کشور ضمن ارائه گزارشی از روند احداث پروژه حوزه‌ علمیه زینبیه گیلان گفت: حوزه علمیه خواهران گیلان، یک‌هزار و ۵۰۰ دانش آموخته و یک‌هزار و ۶۲ طلبه در حال تحصیل دارد.

در این دیدار رئیس اداره زیرساخت ها و مسئول امور حقوقی حوزه علمیه خواهران کشور و نیز مدیر حوزه علمیه خواهران استان گیلان حضور داشتند.

 زیرساخت پروژه های عمرانی حوزه علمیه

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد