امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Sunday, 24 October , 2021
امروز : یکشنبه, ۲ آبان , ۱۴۰۰ - 18 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 27888
  پرینتخانه » اخبار, جالب و خواندنی, حوادث, مطالب ویژه

انفجار مهیب در شرق تهران؛ مشاهده شدن نور نارنجی در آسمان

نبص خبر؛ در دقایق اولیه نیمه‌شب جمعه ششم تیرماه، تعدادی از کاربران شبکه‌های اجتماعی از مشاهده نور نارنجی‌ رنگ در مناطق شرقی تهران خبر دادند. در ویدیوهای ارسالی مخاطبان این نور به مدت چند ثانیه مشاهده می شود. در همین راستا حمیدرضا گودرزی معاون امنیتی استاندار تهران در گفت‌وگویی با اشاره به انتشار تصاویری در […]

نبص خبر؛ در دقایق اولیه نیمه‌شب جمعه ششم تیرماه، تعدادی از کاربران شبکه‌های اجتماعی از مشاهده نور نارنجی‌ رنگ در مناطق شرقی تهران خبر دادند.

در ویدیوهای ارسالی مخاطبان این نور به مدت چند ثانیه مشاهده می شود.

در همین راستا حمیدرضا گودرزی معاون امنیتی استاندار تهران در گفت‌وگویی با اشاره به انتشار تصاویری در فضای مجازی که ادعا شده مربوط به انتشار نوری بزرگ در شرق تهران است، اظهار داشت: جزئیات این موضوع در دست بررسی است.

از سوی دیگر اخبار دریافت شده حاکی از آن است که تصاویر منتشر شده مربوط به انفجار یک مخزن گاز صنعتی در حاشیه یکی از مراکز وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح بوده و هیچ ارتباطی به تاسیسات نظامی واقع در منطقه فوق ندارد.

سرتیپ عبدی سخنگوی وزارت دفاع و‌ پشتیبانی نیروهای مسلح درباره انفجار مخزن گاز در شرق تهران گفت: انفجار مخزن گاز توسط عوامل آتش نشانی و اطفاء حریق کنترل و مهار شد و هیچ تلفاتی نیز به همراه نداشته است.

وی تصریح کرد: نیروها و عوامل در محل مستقر شده و در حال بررسی دقیق تر موضوع هستند و به محض این که اطلاعات تکمیلی را به دست بیاوریم، اطلاع رسانی خواهیم کرد.

انتهای پیام/http://Nabzkhabar.ir

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد