امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Thursday, 6 August , 2020
امروز : پنج شنبه, ۱۶ مرداد , ۱۳۹۹ - 17 ذو الحجة 1441
شناسه خبر : 28127
  پرینتخانه » اخبار, اخبار گیلان, خبرهای گیلان, شهرداری رشت, مدیریت شهری, یادداشت

پیام تبریک شهردار رشت به مناسبت فرا رسیدن «روز قلم»

نبض خبر؛  متن پیام دکتر حاج محمدی به مناسبت “روز قلم” بدین شرح است: به نام خدا نویسندگان و قلم به دستان که افکار جامعه را شکل می دهند بدون شک پیغام آوران نیکبختی و سعادت آن جامعه هستند. فرهیختگان و فرهنگیانی که با نگارش واژگان جاودانگی یک ملت را در طول تاریخ رقم می […]

نبض خبر؛  متن پیام دکتر حاج محمدی به مناسبت “روز قلم” بدین شرح است:

به نام خدا

نویسندگان و قلم به دستان که افکار جامعه را شکل می دهند بدون شک پیغام آوران نیکبختی و سعادت آن جامعه هستند. فرهیختگان و فرهنگیانی که با نگارش واژگان جاودانگی یک ملت را در طول تاریخ رقم می زنند و آینده و سرنوشت آنها را می سازند.

اینجانب فرا رسیدن چهاردهم تیر ماه “روز قلم” را که نشانه ای از پاسداشت و ارزش قلم در سرزمین باستانی ایران است را به همه نویسندگان و صاحبان قلم شادباش می گویم و حرمت قلم را به همگان یادآوری کرده و امیدوارم همه قلم به دستان شهرمان با بهره گیری از نیروی تفکر و قدرت قلمشان گامی درجهت پیشرفت، توسعه و آبادانی شهر و رفاه و آسایش شهروندان خوب رشت بردارند و با تراوش قلمی خود در زمینه های گوناگون فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، ادبی، هنری و… یک دنیا موفقیت، شادابی و نشاط را به شهروندان شهرباران هدیه دهند.

یقین دارم که اندیشه های الهی راهی جز سعادت و نیکبختی را برای مردم نمی خواهند و هر قلمی که می زنند برای بهبود وضعیت همشهریان گرامی خود که موجبات خشنودی خداوند متعال نیز هست، خواهد بود.

در پایان فرا رسیدن “روز قلم” را به همه نویسندگان و اهالی قلم تبریک می‌گویم و برای آنها آرزوی سلامت و پویایی تولیدات فکری و قلمی می نمایم و امیدوارم همه کسانی که با قلم به جنگ دشمنان این مرز و بوم می روند، همواره موفق و مؤید باشند.

ناصر حاج محمدی

شهردار رشت

انتهای پبام/http://Nabzkhabar.ir

نویسنده : ناصر حاج محمدی | منبع خبر : شهرداری رشت
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد