امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Tuesday, 15 June , 2021
امروز : سه شنبه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۰ - 6 ذو القعدة 1442
شناسه خبر : 34383
  پرینتخانه » اخبار, اخبار گیلان, خبرهای گیلان

نگاهی گذرا به کارنامه آموزشی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی محمدحسن عاقل منش

محمدحسن عاقل منش به عنوان یک چهره موجه و شناخته شده شهرباران وارد کارزار انتخاباتی ششمین دوره شورای اسلامی این شهر شده و بسیار امیدوار است تا بتواند همچنان اعتماد و اطمینان‌ قلبی شهروندان را با خود به همراه ببیند.

نبض خبر ، محمدحسن عاقل منش در نخستین ماه تابستان ۱۳۴۱ در یک خانواده معمولی و تلاشگر در کردمحله، یکی از محلات قدیمی شهر رشت دیده به جهان گشود و با سختکوشی و تلاش پیگیر خود، پس از سپری کردن دوران تحصیل مدارج ترقی را یکی یکی طی کرد.

وی در زمینه تحصیل موفق شد پس از دریافت دیپلم وارد مرکز تربیت معلم علامه امینی تبریز گردد و پس از آن در تداوم تحصیلات، کارشناسی ارشدجغرافیای سیاسی را از دانشگاه آزاد واحد رشت دریافت نماید.

او فعالیت آموزشی خود را در سال ۶۵-۶۴ در روستای یکنم عمارلوی رودبار آغازکرد و پس از گذشت بیش از یک دهه مسوولیت در امور فرهنگی و تربیتی اداره آموزش و پرورش ناحیه دو رشت که همزمان با تدریس وی در مقاطع راهنمایی و متوسطه همراه بود و خدمات شایان توجهی را به نوجوانان و جوانان این مرز و بوم ارائه کرد با همان قصد و نیت مسوولیت امور فرهنگی و تدریس دانشکده فنی و حرفه ای شهید چمران رشت را بر عهده گرفت.

عاقل منش علاوه بر اینکه در زمینه آموزشی بسیار موفق بود، با انجام فعالیتهای فرهنگی در مسجد ابوذر کردمحله و دیگر نهادهای فرهنگی، اجتماعی، خیریه و مراکز مهم شهر، چهره ای موفق از خود به‌ نمایش گذاشت و همچنین در چهار دوره از پنج دوره شورای اسلامی شهر رشت وارد کارزار انتخاباتی شد که در دوره اول شورا سومین عضو علی البدل گردید و در سه دوره دوم، سوم و پنجم نیز به شورای شهر رشت راه یافت.

وی در دوره دوم شورای شهر رشت چهار سال به عنوان ریاست شورای اسلامی منشای اثر خیر و برکت برای شهر بوده و فعالیتهای چشمگیر و مردمی او سبب شد تا بار دیگر در شورای سوم مردم به او اعتماد کنند.

محمدحسن عاقل منش که حالا به عنوان یکی از شناخته ترین چهره های فرهنگی شهر رشت تبدیل شده بود در شورای سوم چهار سال به ریاست کمیسیون فرهنگی – اجتماعی رسید و پس از آنکه در شورای چهارم از کاندیداتوری باز مانده بود، در شورای پنجم نیز شهروندان رشت نشان دادند که همچنان به این‌ چهره فرهنگی اعتماد دارند و او را به عنوان پرسابقه ترین فرد شورایی شهرشان وارد شورای پنجم نمودند. کارنامه محمدحسن عاقل منش

سبقه فرهنگی عاقل منش باز هم سبب شد در شورای پنجم دوسال به عنوان ریاست کمیسیون فرهنگی – اجتماعی شورا انتخاب شود و همچنان به فعالیتهای فرهنگی خود بیش از پیش تداوم دهد.

اینک پس از سالها تلاش و ثبت سابقه ارزشمند آموزشی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی، محمدحسن عاقل منش به عنوان یک چهره موجه و شناخته شده شهرباران وارد کارزار انتخاباتی ششمین دوره شورای اسلامی این شهر شده و بسیار امیدوار است تا بتواند همچنان اعتماد و اطمینان‌ قلبی شهروندان را با خود به همراه ببیند.

وی با کوله باری از تجربه تلاش می کند ابتدا حضور حداکثری مردم‌‌ پای صندوقهای رای را تبلیغ کرده و سپس امیدوار باشد با حضور در شورای ششم تجربه ارزشمند خود را برای وحدت شوراییان و توسعه و پیشرفت شهر به کار گیرد. کارنامه محمدحسن عاقل منش

کارنامه محمدحسن عاقل منش

| منبع خبر : سرتوک
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد