00010 copy

برگزاری مراسم گرامیداشت جانباختگان حادثه دلخراش آبادان در استانداری گیلان

همزمان با عزای عمومی در کشور، مراسم گرامیداشت جانباختگان حادثه دلخراش فرو ریختن یک ساختمان در آبادان ، با حضور دکتر اسدالله عباسی استاندار، در استانداری گیلان برگزار شد.

 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نبض خبر به نقل از استانداری گیلان؛ در این مراسم که بعد از اقامه نماز ظهر و عصر امروز (یکشنبه) با حضور دکتر اسدالله عباسی و جمعی از معاونان ، مدیران‌کل ستادی و کارکنان در نمازخانه استانداری برگزار شد؛ حاضران با ادای احترام به جان‌باختگان حادثه آبادان ، با خانواده‌های آنان و مردم استان خوزستان به ویژه شهر آبادان ابراز همدردی کردند.

 هیات دولت امروز را در سراسر کشور عزای عمومی اعلام کرده است.

در پی حادثه تاسف‌بار جان‌باختن و مجروح شدن تعدادی از هموطنان در اثر فرو ریختن یک ساختمان در آبادان، رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز در پیامی با تسلیت این حادثه به مصیبت‌دیدگان به مسئولان دستور دادند ضمن سرعت عمل برای کاستن از تلفات، مقصران حادثه مورد پیگرد و مجازات عبرت‌آموز قرار بگیرند و از تکرار این حوادث در کشور جلوگیری شود.

پنجشنبه هفته گذشته هم جلسه فوق‌العاده بررسی گزارش‌های هیات‌های اعزامی و پیگیری و نظارت بر آخرین اقدامات انجام شده در حادثه ریزش ساختمان متروپل آبادان، در دفتر ریاست جمهوری و با حضور آیت الله دکتر رئیسی و مقامات مسئول برگزار شد.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp
  • اخبار مرتبط
  • تبادل نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.