امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Sunday, 25 July , 2021
امروز : یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰ - 16 ذو الحجة 1442
شناسه خبر : 28935
  پرینتخانه » اخبار, اسلایدر بالایی - ویژه, حوادث

انفجار در فرودگاه مهرآباد !

نبض خبر : خبرگزاری العربیه مدعی شده است که در فرودگاه مهرآباد تهران انفجاری رخ داده است و حتی فیلم مربوط به این انفجار نیز در فضای مجازی منتشر شده است . اهالی منطقه مهرآباد از وقوع انفجار اظهار بی اطلاعی کردند . سخنگوی آتش نشانی شهرداری تهران در گفت و گو با خبرنگار رکنا گفت : […]

نبض خبر : خبرگزاری العربیه مدعی شده است که در فرودگاه مهرآباد تهران انفجاری رخ داده است و حتی فیلم مربوط به این انفجار نیز در فضای مجازی منتشر شده است .
اهالی منطقه مهرآباد از وقوع انفجار اظهار بی اطلاعی کردند .

سخنگوی آتش نشانی شهرداری تهران در گفت و گو با خبرنگار رکنا گفت : موردی از انفجار یا آتش سوزی در محوطه فرودگاه مهرآباد به سازمان آتش نشانی تهران اعلام نشده است .

وی تاکید داشت : فرودگاه مهرآباد آتش نشانی مخصوص خود را دارد ولی اگر مورد انفجار یا آتش سوزی بزرگی رخ داده باشد به حتم آتش نشانی تهران را خبر خواهند کرد و کمک خواهند گرفت که چنین موردی اعلام نشده است .

یکی از پرسنا فرودگاه نیز به رکنا گفت: ما موضوع انفجار را شنیده ایم اما خودمان که در فرودگاه مهرآباد هستیم هیچ صدا یا علایمی از انفجار یا آژیر آمبولانس و ماشین اتش نشانی را نشنیده ایم و تصور می کنم دروغ بوده باشد.

 

| منبع خبر : رکنا
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد