امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Sunday, 26 September , 2021
امروز : یکشنبه, ۴ مهر , ۱۴۰۰ - 19 صفر 1443
شناسه خبر : 35251
  پرینتخانه » اخبار, اخبار گیلان, اسلایدر بالایی - ویژه, خبرهای گیلان

بیوگرافی گلاره ناظمی داور فوتسال

گلاره ناظمی دیلمی زادهٔ ۱۳۶۱ در دیلمان سیاهکل گیلان داور ایرانی فوتسال بانوان و آقایان است. وی از سال ۲۰۱۴ به عنوان داور بین‌المللی انتخاب شد.
متولد: آبان ۱۳۶۱محل تولد: دیلمان، سیاهکل، گیلان، ایرانشغل: داور فوتسال
گلاره ناظمی داوری را ابتدا با فوتبال و بعد با قضاوت در لیگ برتر فوتسال بانوان آغاز کرد. وی در رقابت های فوتسال جام باشگاه های جهان مردان ۲۰۱۹ در تایلند به عنوان داور اول مسابقه تیم‌های بارسلونا برابر شنزن چین، نماینده تایلند در برابر تیم بوکاجونیورز آرژانتین، شنزن چین در برابر منگوس برزیل و دیدار پایانی مسابقات را قضاوت کرد.وی پیش از ورود به این حرفه، بازیکن فوتبال بوده است و در سن ۱۷ سالگی با حمایت خانواده و به پیشنهاد برادرش کوپال ناظمی که از داوران فوتبال می باشد، در کلاس های داوری ثبت نام می کند. گلاره ناظمی از برادرش یک و نیم سال کوچک تر است. کوپال ناظمی از سال ۱۳۷۹ در عرصه داوری فعالیت دارد.

 

گلاره ناظمی داوری را ابتدا با فوتبال و بعد با قضاوت در لیگ برتر فوتسال بانوان آغاز کرد و در بازی های مختلف قضاوت های خوبی داشت، به همین خاطر برای قضاوت بازی ها در سطح بین الملل نیز انتخاب شد و در سال ۲۰۰۱، بازی های جنوب شرقی آسیا را سوت زد.

 

گلاره ناظمی داور شناخته‌شده‌ای است؛ داوری که عاشق کارش است و سخت تلاش می‌کند تا همیشه بهترین باشد. گلاره که خواهر کوپال ناظمی داور لیگ برتر است.

 

از سال ۱۳۸۰ داوری را شروع کرد و از سال ۲۰۱۴ داور بین‌المللی فوتسال و از ۲۰۱۵ هم به لیست الیت اضافه شد. گلاره ناظمی این روز‌ها سخت در تلاش است تا به عنوان نماینده داوری ایران در المپیک بوینس‌آیرس , بهترین قضاوت‌ها را داشته باشد و مثل علیرضا فغانی برای کشورمان افتخار کسب کند.

خیلی سال است که قضاوت می‌کند، اما حالا بیشتر از هر زمانی به چشم می‌آید. شاید به خاطر این‌که چندی پیش, به عنوان داور زن محجبه توانست قضاوت مسابقات فوتسال مردان را به عهده داشته باشد.

 

شاید هم به خاطر این‌که جزو ۲ داور زن آسیا است که برای مسابقات المپیک جوانان انتخاب شده.

 

در هر صورت حالا دیگر گلاره ناظمی داور شناخته‌شده‌ای است؛ داوری که عاشق کارش است و سخت تلاش می‌کند, تا همیشه بهترین باشد. گلاره که خواهر کوپال ناظمی داور لیگ برتر است،

 

از سال ۱۳۸۰ داوری را شروع کرد و از سال ۲۰۱۴ داور بین‌المللی فوتسال و از ۲۰۱۵ هم به لیست الیت اضافه شد. گلاره ناظمی این روز‌ها سخت در تلاش است تا به عنوان نماینده داوری ایران در المپیک بوینس‌آیرس, بهترین قضاوت‌ها را داشته باشد و مثل علیرضا فغانی برای کشورمان افتخار کسب کند.

 

در مهر ۹۷، گلاره ناظمی به عنوان داور فینال المپیک جوانان انتخاب شد. این بازی بین تیم های ملی فوتسال پرتقال و ژاپن برگزار گردید.

 

او به عنوان اولین زن ایرانی است، که بازی های فوتسال دانشجویان را در گروه آقایان سوت زده است و در دو بازی روسیه – نیوزیلند و کرواسی – چین به ترتیب به عنوان داور دوم و سر داور انتخاب شد.

 

تجربیات داوری گلاره ناظمی

– قضاوت در لیگ برتر فوتسال بانوان

– بازی های جنوب شرقی آسیا در سال ۲۰۰۱

– داور بازی فینال فوتسال دختران در المپیک جوانان در مهر ۹۷

– قضاوت فوتسال زنان در بازی‌های آسیایی داخل سالن و هنرهای رزمی ۲۰۱۷

– قضاوت در بازی های فوتسال دانشجویان مردان

– قضاوت در بازی های فوتسال جام باشگاه های جهان مردان ۲۰۱۹ در تایلند

– قضاوت در اولین دوره جام ملتهای فوتسال زنان اروپا در سال ۲۰۱۹ در پرتغال

– انتخاب در بین ۱۰ داور برتر (زنان و مردان) فوتسال دنیا در سال ۲۰۱۸

بیوگرافی گلاره ناظمی داور فوتسال

 

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد