امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Thursday, 4 June , 2020
امروز : پنج شنبه, ۱۵ خرداد , ۱۳۹۹ - 13 شوال 1441
شناسه خبر : 24923
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار تاریخ انتشار : ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۳ |

توقیف خودرو و برخورد قضایی در انتظارتان است

سید مهدی فلاح‌ میری دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان از حمایت قاطع از اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در گیلان خبر داد و گفت: جریمه، توقیف خودرو و برخورد قضایی در انتظار مسافرانی است که قصد ورود به استان را دارند.

سید مهدی فلاح‌ میری ضمن تقدیر از اصناف و صاحبان کسب‌وکار جهت همراهی در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در گیلان اظهار داشت: اکثر مردم و مغازه‌داران با تعطیلی واحد صنفی خود در این طرح مشارکت بسیار خوبی داشته‌اند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان با بیان اینکه دادستانی از اجرای کامل این طرح حمایت می‌کند گفت: معدود افرادی که توجهی به اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی ندارند با اقدام قاطع قانونی مواجه می‌شوند و واحد صنفی مربوطه پلمب می‌شود.

وی به ممنوعیت تردد خودروی مسافران در شهرهای استان گیلان در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی اشاره کرد و افزود: مبادی ورودی استان تحت کنترل شدید نیروهای انتظامی است و از ورود خودرو با پلاک غیربومی به گیلان جلوگیری به‌عمل می‌آید.

فلاح‌میری ضمن درخواست از هموطنان برای عدم مراجعه و سفر به گیلان بیان کرد: در حال حاضر تنها امکان خروج مسافران از گیلان از طریق راه‌های اصلی و کنارگذر شهرها وجود دارد و خودروی غیربومی در صورت تردد درون‌شهری به‌مبلغ ۵۰۰ هزار تومان جریمه و به‌مدت یک‌ماه با لحاظ هزینه‌ها توقیف می‌شود.

وی به افراد غیربومی که خودروی شخصی را در ورودی‌های استان پارک کرده‌اند و با خودروی کرایه‌ای قصد ورود به استان و عزیمت به ویلاهای خود را دارند هشدار داد و گفت: با رصد راه‌ها و پارکینگ‌های ورودی استان با این دسته اشخاص ضمن توقیف خودرو، با تشکیل پرونده قضایی به‌جرم تهدید علیه بهداشت عمومی، برخورد قانونی می‌شود.

| منبع خبر : گیلان شهر
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد