امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Wednesday, 28 October , 2020
امروز : چهارشنبه, ۷ آبان , ۱۳۹۹ - 12 ربيع أول 1442
شناسه خبر : 29890
  پرینتخانه » اخبار, شهرداری رشت

لزوم مشارکت واحدهای صنفی در اجرای طرح جمع آوری پسماند خشک از مبدا تولید

جلسه مشترک مدیریت سامانه جمع‌آوری پسماند خشک از مبدا تولید با حضور جلال‌الدین محمد شکریه رییس اتاق اصناف استان گیلان، نمایندگان شرکت سرمایه‌گذار(گروه فن‌آوا) و مرتضی عاطفی رییس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری رشت در محل سازمان سرمایه‌گذاری برگزار شد.

به گزارش نبض خبر به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، مرتضی عاطفی در این جلسه به تشریح چگونگی روند اجرای این پروژه دانش‌بنیان با استفاده از تلفن همراه، انعقاد تقاهم نامه فی مابین شهرداری رشت و شرکت سرمایه‌گذار و لزوم مشارکت واحدهای صنفی در اجرای آن پرداخت.

رییس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری رشت با تاکید بر ضرورت اجرای کارشناسانه طرح تفکیک از مبداء و جمع آ‌‌و‌ری زباله‌های خشک به صورت علمی و با مشارکت مردمی گفت: در قالب این طرح یک سطل زباله با کد QR به صورت رایگان تحویل خانواده‌ها می‌شود تا زمانی که از زباله‌های خشک پر شد با ارسال پیامی به شرکت فن آوا، در روز و ساعت مشخص پسماندهای خشک از مردم جمع‌آوری شود.

وی ضمن برشمردن اهمیت اجرای درست و دقیق این طرح افزود: پروژه مذکور هم برای شهر و هم برای مردم آورده‌های تاثیرگذاری دارد.

عاطفی با اشاره به وضعیت جایگاه دفن زباله سراوان و ضرورت کاهش حجم زباله در این محل بر تسریع روند اجرایی پروژه تاکید کرد.

در پایان این جلسه شکریه با تقدیر از شهرداری رشت در خصوص اجرای پروژه مذکور به منظور بهبود وضعیت جمع‌آوری پسماند شهر رشت گفت: اتاق اصناف و واحدهای مرتبط با آن با بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌ها، آماده هرگونه همکاری با شهرداری رشت و شرکت سرمایه‌گذار جهت بهبود روند اجرایی طرح است.

طرح جمع آوری پسماند خشک
|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد