امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Sunday, 26 September , 2021
امروز : یکشنبه, ۴ مهر , ۱۴۰۰ - 19 صفر 1443
شناسه خبر : 27790
  پرینتخانه » اخبار, حوادث

فروش مواد مخدر با دستگاه کارتخوان در لاهیجان

دو قاچاقچی که در شهرستان لاهیجان اقدام به توزیع مواد مخدر و دریافت وجه از طریق کارتخوان می کردند دستگیر شدند. نبض خبر : سرهنگ قاسم جانعلی پور، فرمانده انتظامی لاهیجان گفت: یک کیلو و ۱۰۰ گرم مواد مخدر از نوع شیشه و هروئین در این شهرستان کشف شد. وی افزود: در پی دریافت خبری […]

دو قاچاقچی که در شهرستان لاهیجان اقدام به توزیع مواد مخدر و دریافت وجه از طریق کارتخوان می کردند دستگیر شدند.

نبض خبر : سرهنگ قاسم جانعلی پور، فرمانده انتظامی لاهیجان گفت: یک کیلو و ۱۰۰ گرم مواد مخدر از نوع شیشه و هروئین در این شهرستان کشف شد.

وی افزود: در پی دریافت خبری مبنی بر فعالیت افرادی در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر شیشه و هروئین در سطح شهرستان لاهیجان، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی با بیان اینکه با تحقیقات نامحسوس صحت موضوع برای پلیس محرز و ردپایی از ۲ برادر سابقه دار ۴۱ و ۳۶ ساله در این پرونده کشف شد، اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان محل اختفای متهمان را شناسایی و با هماهنگی قضایی در اقدامی غافلگیرانه آن‌ها را دستگیر کردند.

سرهنگ جانعلی پور ادامه داد: ماموران در بازرسی از منزل مسکونی متهمان ۶۰۰ گرم شیشه، ۵۰۰ گرم هروئین، یک دستگاه ترازوی توزین مواد و یک دستگاه کارتخوان کشف کردند.

وی با اشاره به اینکه متهمان با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شدند، تصریح کرد: اعتیاد پدیده شومی است که نهاد خانواده، تولید و اشتغال در جامعه را به نابودی می‌کشاند و پیشگیری از این بلای خانمانسوز با بالا بردن سطح آگاهی افراد امکانپذیر است.

 

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد