امام صادق (ع) می فرماید :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Wednesday, 19 June , 2019
امروز : چهارشنبه, ۲۹ خرداد , ۱۳۹۸ - 16 شوال 1440
شناسه خبر : 15721
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار, استانداری, خبرهای گیلان, شهرداری تاریخ انتشار : ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۷ |

مرتضی عاطفی مدیر روابط عمومی و تشریفات استانداری گیلان از سمت خود استعفا داد

عاطفی شهردار اسبق ناحیه دو رشت در حالیکه با حکم مصطفی سالاری در نیمه اول بهمن ماه سال ۹۶ به عنوان مدیر روابط عمومی و تشریفات استانداری گیلان منصوب شده بود پس از حدود ۱۴ ماه حضور در دفتر روابط عمومی استانداری گیلان از سمت خود استعفا داد. از دلایل این استعفا اخبار موثقی در […]

عاطفی شهردار اسبق ناحیه دو رشت در حالیکه با حکم مصطفی سالاری در نیمه اول بهمن ماه سال ۹۶ به عنوان مدیر روابط عمومی و تشریفات استانداری گیلان منصوب شده بود پس از حدود ۱۴ ماه حضور در دفتر روابط عمومی استانداری گیلان از سمت خود استعفا داد.

از دلایل این استعفا اخبار موثقی در دست نیست، اما دوره مدیریتی عاطفی در روابط عمومی دوران پرفراز و نشیبی محسوب می شد تا آنجا که عملکردش موافقان و مخالفان فراوانی را در نزد افکار عمومی پدید آورد و حتی عده ای تلاش وی برای بازتاب مطلوب اخبار استانداری و در راس آن استاندار جوان را کافی نمی دانستند.

عاطفی که اسناد مشخصی از حضور و فعالیتش در سالهای ۹۲ و ۹۶ در ستاد انتخاباتی حسن روحانی وجود ندارد، به دلیل نزدیکی با شهردار سابق رشت، در کارنامه خود مدیریت منطقه ۲ شهرداری، ریاست سازمان فرهنگی و ورزشی و سازمان مدیریت پسماند را نیز عهده دار بود.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد