امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Sunday, 26 September , 2021
امروز : یکشنبه, ۴ مهر , ۱۴۰۰ - 19 صفر 1443
شناسه خبر : 32409
  پرینتخانه » اخبار, اسلایدر بالایی - ویژه, منطقه آزاد انزلی

هشدار جدی به حاشیه سازان تغییرات مدیریتی اخیر منطقه آزاد انزلی

در طی انتخاب اخیر سید مهدی نقوی به عنوان سرپرست منطقه آزاد انزلی و ابهاماتی از سوی برخی افراد صورت گرفته است که یک مدیر چرا یکباره از سمت خود برکنار شده است.

نبض خبر : در این راستا خبرنگار روزنامه سایه گفتگویی با دکتر محمد حسین قربانی عضو موظف هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد انزلی انجام داده است. در این گفت و گو دکتر قربانی ضمن تبریک این انتخاب درون سازمانی از سوی دکتر مرتضی بانک مشاور رئیس جمهورو دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری_ صنعتی و ویژه اقتصادی کشور ابراز داشت: ایام دهه فجر را تبریک عرض می نمایم و یادآور می شوم انتخاب مدیران شایسته، کارآمد و با دانش یکی از مهمترین اهداف توسعه ای کشور است و در این راستا هر گونه تغییر و تحول در سکان مدیریتی، طبیعی و مرسوم می باشد و آنچه که برای دولت و اصل نظام اهمیت دارد انجام وظایف و رسیدن به اهداف والای جمهوری اسلامی است که در این راستا هدف منطقه آزاد به طور اخص حمایت از سرمایه گذاران و توسعه فضای کسب و کار کشور می باشد. وی ضمن گلایه از برخی اظهارات بیان داشت: به برخی از افراد که با حاشیه سازی ها قصد نابودی استان گیلان را دارند هشدار جدی می دهم، تا از عزل و نصب های صورت گرفته در سازمان منطقه آزاد انزلی سوء استفاده جریانی نکنند.
دکتر قربانی اضافه کرد: امروز صاحبان اصلی منطقه ، سرمایه گزاران و فعالان اقتصادی این استان و کشور هستند و اگر اشخاص به جهت حفظ منافع خود مانع رشد اقتصاد کلان استان گیلان و منطقه آزاد شوند فساد، تخلفات و ناکارآمدی شان را برملا خواهم کرد.
وی افزود: مهندس نقوی که به عنوان سرپرست جدید سازمان منطقه آزاد انزلی انتخاب شده اند کارنامه بسیار درخشان و موثری دارند و از نیروهای متعهد و ارزشی مناطق آزاد می باشند که انتصاب ایشان با استقبال گسترده فعالان اقتصادی و مردم منطقه و استان مواجه شد و با هشدار جدی به سنگ اندازان مسیر توسععه منطقه می گویم که به جای وقفه در این امر سرشان در لاک خودشان باشد.
دکتر قربانی ضمن تشکر از اصحاب جراید و رسانه ، با بیان این مطلب که رسانه ها زبان صریح و گویای جامعه هستند و من از همه رسانه ها به عنوان بازوان توانمند جامعه انتظار داریم برای ارتقا و توسعه اقتصادی گیلان عزیز کوشا باشند.
وی با تشکر از تلاشهای یکساله دکتر روزبهان مدیر عامل سابق و عضو هیئت مدیره فعلی سازمان منطقه آزاد خاطر نشان ساخت: تغییر و تحولات صورت گرفته در راستای تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی را باید پذیرفت وبه آن احترام گذاشت و قطعا نگاه آقای دکتر روزبهان به عنوان یک نیروی ارزشی و برادر شهید هم در همین راستا می باشد
عضو موظف هیات مدیره و نماینده چند دوره آستانه اشرفیه در پایان یاداور شد: امروز همه ما باید به عنوان سربازان راستین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دست در دست همدیگر دهیم و برای آبادانی میهن خود بکوشیم تا علاوه بر خنثی کردن فشارها و تحریم های ظالمانه ، در جهت خدمت به مردم عزیزمان گام برداریم.

 

 

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد