امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Tuesday, 30 November , 2021
امروز : سه شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۰ - 25 ربيع ثاني 1443
شناسه خبر : 34571
  پرینتخانه » اخبار, اسلایدر بالایی - ویژه, حوادث

درگذشت ۲ زن خبرنگار در واژگونی اتوبوس خبرنگاران

2 خبرنگار زن در واژگونی اتوبوس خبرنگاران در بازدید از دریاچه ارومیه جانباختند.اتوبوس حامل خبرنگاران محیط زیست که برای بازدید از دریاچه ارومیه اعزام شده‌ بودند دچار سانحه شد. دو خبرنگار در این حادثه جانباختند. خبرنگاران جانباخته،2 خبرنگار زن از رسانه ایرنا و ایسنا بودند.

اتوبوس خبرنگاران محیط زیست رسانه ها که از تهران برای بازدید از دریاچه ارومیه به  آذربایجان غربی سفر کرده بودند واژگون شد .در پی این حادثه وحشتناک، ۲ خبرنگار زن جان خود را از دست دادند و تعداد دیگری نیز مصدوم شدند.

به گزارش نبض خبر به نقل از رکنا، طبق اخبار به دست آمده تا این لحظه حال برخی از خبرنگاران در این حادثه وخیم است و ۲ زن خبرنگار جان خود را از دست داده اند.

اتوبوس حامل خبرنگاران رسانه های کشور که برای تهیه گزارش احیای دریاچه ارومیه به منطقه سفر کرده بودند، در نزدیکی شهرستان نقده واژگون شد.

در این حادثه تعدادی از خبرنگاران مجروح شدند و ۲ نفر جانباختند.

متاسفانه دو بانوی خبرنگار از  خبرگزاری ایرنا ،ایسنا خود را از دست داده اند.

خبرنگاران فوت شده مهشاد کریمی،  و ریحانه یاسینی هستند.

شنیده ها از این حکایت دارد که مهشاد کریمی قرار بود هفته آینده مراسم ازدواج خود را برگزار کند.

علت واژگونی اتوبوس خبرنگاران در بازدید از دریاچه ارومیه

شهریار شمس  در خصوص علت واژگونی اتوبوس خبرنگاران گفت: طبق گفته خبرنگاران حاضر در این جمع ، ترمز اتوبوس از صبح دچار مشکل بود. راننده اتوبوس در جریان این نقص فنی بود و در شیب جاده ، ترمز نگرفته و اتوبوس از مسیر خارج و واژگون شده است.

لحظه به لحظه حادثه واژگونی اتوبوس خبرنگاران از زبان یکی از خبرنگاران مصدوم

اتوبوس خبرنگاران در جاده نقده ترمز برید و از مسیر خارج شده و واژگون شد. در این حادثه دو خبرنگار زن جانباختند. مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی از دو رسانه ایرنا و ایسنا در این حادثه جانباختند.

حسن ظهوری – یکی از خبرنگاران حاضر در این حادثه که سوار اتوبوس واژگون شده بود و در این حادثه خودش از ناحیه قفسه سینه دچار مصدومیت شدید شده است به خبرنگار اجتماعی رکنا گفت : اتوبوس از صبح دچار مشکل بود. اتوبوس قدیمی بود. زمان حادثه خواب بودم که ناگهان با تکان های شدید اتوبوس از خواب پریدم. در چند ثانیه رخ داد . واژگون شدیم.

وی در خصوص نحوه درگذشت دو خبرنگار زن این حادثه گفت: مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی کنار پنجره نشسته بودند . احتمالا از پنجره ها به بیرون پرتاب شده و زیر اتوبوس ماندند.

درد ناشی از شکستگی قفسه سینه نگذاشت بیشتر از این توضیح دهد.

نبض خبر درگذشت این عزیزان همکار را به خانواده های ایشان و همکاران آنها تسلیت عرض می کند.

 

واژگونی اتوبوس خبرنگاران

| منبع خبر : رکنا
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد