امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Sunday, 25 July , 2021
امروز : یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰ - 16 ذو الحجة 1442
شناسه خبر : 27954
  پرینتخانه » اخبار, اخبار گیلان, خبرهای گیلان, علوم پزشکی گیلان

ورود مسافران باعث افزایش کرونا در گیلان شده/۲۰۰ بیمار کرونایی در بیمارستان های استان بستری هستند

نبض خبر؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به وجود نگرانی از شیوع مجدد کرونا در فصل تابستان، گفت: در حال حاضر ۲۰۰ بیمار کرونایی در گیلان بستری هستند. ارسلان سالاری بعد از ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تعطیلات اخیر باعث افزایش ورود مسافر به گیلان و سبب افزایش شمار بیماران […]

نبض خبر؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به وجود نگرانی از شیوع مجدد کرونا در فصل تابستان، گفت: در حال حاضر ۲۰۰ بیمار کرونایی در گیلان بستری هستند.

ارسلان سالاری بعد از ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تعطیلات اخیر باعث افزایش ورود مسافر به گیلان و سبب افزایش شمار بیماران کرونایی استان شده است گفت: در حال حاضر ۲۰۰ بیمار در بیمارستان‌های دولتی و خصوصی استان گیلان بستری هستند.

وی با اشاره به اینکه روزانه ۳۵ الی ۵۰ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های استان گیلان بستری می‌شوند، افزود: رعایت فاصله گذاری اجتماعی بسیار مهم و ضروری است و همگان را به زدن ماسک در اماکن عمومی توصیه می‌کنیم.

سالاری با بیان اینکه نگران افزایش بیماران کرونا در فصل تابستان و با حضور انبوه مسافران تابستانی در استان گیلان هستیم، گفت: در این رابطه رعایت همه موارد بهداشتی را به مردم استان و مسافران توصیه می‌کنیم.http://Nabzkhabar.i

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد