امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Wednesday, 20 November , 2019
امروز : چهارشنبه, ۲۹ آبان , ۱۳۹۸ - 23 ربيع أول 1441
شناسه خبر : 13340
  پرینتخانه » اخبار, اقتصادی, خبرهای گیلان, مدیریت و اقتصاد تاریخ انتشار : ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۸ |

۳۴ پروژه عمرانی با ۸ میلیارد و ۷۸۵ میلیون تومان اعتبار در خشکبیجار درحال اجراست

جلسه شورای اداری بخش خشکبیجار با حضور فرماندار شهرستان رشت، نمایندگان مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی، بخشدار خشکبیجار و روسای ادارات شهرستان و بخش با محوریت بررسی مسایل و مشکلات خشکبیجار برگزار شد.

دکترمیرشمس مومنی‌زاده فرماندار شهرستان رشت، صبح امروز درجلسه شورای اداری بخش خشکبیجار که با حضور نمایندگان در سالن کتابخانه این شهر برگزار شد، با بیان اینکه بخش خشکبیجار نیازمند توجه بیشتر است، اظهار کرد: کل شهرستان رشت به عنوان مرکز استان نیازمند توجه ویژه است.

فرماندار شهرستان رشت با بیان اینکه تلاش کنیم تا مسئولیت و رسالتی که برعهده ماست به خوبی انجام دهیم، افزود: مدیران اجرایی استان تلاش کنند باپشتیبانی نمایندگان مجلس از ظرفیت‌های ملی برای توسعه و پیشرفت شهرستان بیشتر بهره مند شوند.

وی گفت: قطعا در طول ۴۰ سال بعد از پیروزی انقلاب خدمات و اقدامات شایسته‌ای در بخش‌ها و روستاهای شهرستان طی ادوار گذشته انجام شده است اما تصریح کرد: مطالبات بحق مردم ما نیز زیاد است ولازم است همه باهم در سایه تعامل و هم افزایی و تلاش شبانه روزی نسبت به رفع مشکلات همت کنیم.

فرماندار شهرستان رشت بیان کرد: در سال ۹۶، در بخش خشکبیجار ۴۶ پروژه عمرانی با اعتبار ۸ میلیارد و ۸۱۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به بهره برداری رسید، در سال ۹۷، ۳۴ پروژه عمرانی در این بخش در حال اجراست که ۸ میلیارد و ۷۸۵ میلیون تومان برای انها هزینه می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه اقتصاد مردم ما متکی به کشاورزی است، لاینینگ، لایروبی، احداث و توسعه آبندان‌ها وهمچنین تقویت برق درمنطقه بسیار مهم است وباید مورد توجه باشد.

فرماندار شهرستان رشت تصریح کرد: استفاده از ظرفیت منطقه آزاد در توسعه راه‌ها و سواحل شهرستان نیزیک ضرورت است .

 

| منبع خبر : روار
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد