امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Sunday, 23 January , 2022
امروز : یکشنبه, ۳ بهمن , ۱۴۰۰ - 20 جماد ثاني 1443
شناسه خبر : 34468
  پرینتخانه » اخبار, اخبار گیلان, اسلایدر بالایی - ویژه, بیمه سلامت, خبرهای گیلان

بیانیه اداره کل بیمه سلامت استان گیلان برای حضور حداکثری در انتخابات

اداره کل بیمه سلامت استان گیلان با صدور بیانیه‌ای ، ضمن دعوت پرشور و همراه با بصیرت مردم در انتخابات،خواستار خلق حماسه دیگری از سوی مردم شد.هر انتخابی در سرنوشت آن جامعه بسیار موثر خواهد بود و انتخابات، مظهر کامل حضور مردم و اقتدار و امنیت ملی و حضور در آن نشانه مهمی از رشد و توسعه فرهنگی و اجتماعی است.

نبض خبر ؛

انتخابات یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی و شاخص‌ترین نماد مردم سالاری دینی، مشارکت مردم در تعیین سرنوشت سیاسی کشور، به نمایش گذاشتن اراده ملی و تجلّی عظمت، اقتدار و شوکت سیاسی ملّت است که به رخ جهانیان کشیده شده و تاثیرگذار و راهگشا در روابط و معادلات بین‌المللی است.در این شرایط لازم است تا مردم بصیر، آگاه و فهیم کشورمان یک بار دیگر در تبعیت و پیروی از منویات روشنگرانه مقام معظم رهبری دراین میدان سرنوشت ساز قوی تر از گذشته حاضر شوند و خط بطلان دیگری بر همه نقشه های شوم دشمن بکشند.
کارکنان بیمه سلامت در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ضمن حضور پای صندوق های رای و انتخاب نامزد مورد نظر خود، بار دیگر ولایتمداری و وفاداری خود به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به رخ جهانیان خواهند کشید.
امید است با وحدت کلمه و مشارکت آگاهانه و مسئولانه در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، گامهای روشن، موثر و محکمی در راستای گام دوم انقلاب و تداوم نظام مقدس جمهوری اسلامی برداشته شود. اداره کل بیمه سلامت استان گیلان اداره کل بیمه سلامت استان گیلان

 

اداره کل بیمه سلامت استان گیلان

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد