امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Sunday, 24 October , 2021
امروز : یکشنبه, ۲ آبان , ۱۴۰۰ - 18 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 31383
  پرینتخانه » اخبار, حوادث

اعترافات ۸ پلیس / آنها در کرج جولان شوم می دادند + جزییات

8 مرد با خودروهای زانتیا، سمند و پژو 405 در نقش مامور قلابی دست به اخاذی و سرقت از طعمه هایشان می زدند.

نبض خبر :

سردار عباسعلی محمدیان رییس پلیس البرز گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت به شیوه اخاذی تحت عنوان مامور از سوی سرنشینان خودروهای مختلف از جمله زانتیا ، سمند و پژو ۴۰۵ درسطح شهرستان کرج موضوع به صورت ویژه در دستور کارقرارگرفت. اعترافات ۸ پلیس 

سارقان مامورنما اعترافات ۸ پلیس 

کاراگاهان در تحقیقات اولیه متوجه شدند که سارقان به عنوان مامور پلیس مبارزه با مواد مخدر خود را معرفی و پس از بازرسی بدنی کارت شناسایی و عابر بانک آن ها را با رمز گرفته و متواری می شدند.

سردار محمدیان افزود: سارقان بلافاصله موجودی کارت افراد را خالی و مبالغ را صرف خرید کالا و طلا می کردند که با تلاش شبانه روزی پلیس ۸ نفر از اعضای این باند که دارای سابقه سرقت در استان های تهران و قزوین بودند در البرز دستگیرشدند.

وی بیان داشت: دربازرسی از مخفیگاه این افراد تعداد زیادی کارت بانکی و مقادیری طلا کشف شد.

فرمانده انتظامی البرز گفت: متهمان در اعترافات خود اذعان داشتند که با استفاده از خودروهای سواری جلوی خودروهای عبوری را گرفته و در پوشش مامور پلیس مبارزه با مواد مخدر به بهانه خرید و فروش مواد مخدر کارت بانکی و مدارک شناسایی آنها را به سرقت می بردند.

اعتراف باند ماموران قلابی

وی افزود: متهمان تاکنون به ۵۰ فقره سرقت در استان های البرز، تهران و قزوین اعتراف کرده اند که ۳۰ فقره آن در پوشش مامور بوده است.

وی خاطرنشان کرد: ارزش ریالی اموال مسروقه ۱۲ میلیار ریال برآورد شده و تاکنون ۱۵ مالباخته شناسایی و تلاش برای سایر مالباختگان ادامه دارد.

سردار محمدیان افزود: چنانچه افرادی به این شیوه مورد سرقت قرارگرفتند می توانند برای شناسایی و اعلام شکایت به پلیس آگاهی استان البرز واقع در میدان طالقانی ، ابتدای بلوار تعاون مراجعه کنند.

 اعترافات 8 پلیس

| منبع خبر : رکنا
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد