امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Sunday, 26 September , 2021
امروز : یکشنبه, ۴ مهر , ۱۴۰۰ - 19 صفر 1443
شناسه خبر : 33014
  پرینتخانه » بنیاد مسکن

افتتاح ساختمان اداری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان فومن

نبض خبر ؛ در مراسمی که با حضور مهندس درفشی، معاون پشتیبانی و امور هماهنگی استان های بنیاد مسکن کشور، مهندس اکبرزاده مدیر کل بنیاد مسکن استان، مهندس محسنی، فرماندار شهرستان، حجت الاسلام نقدی امام جمعه فومن و جمعی از مدیران شهرستانی، ساختمان اداری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان فومن در اولین روز از دهه […]

نبض خبر ؛ در مراسمی که با حضور مهندس درفشی، معاون پشتیبانی و امور هماهنگی استان های بنیاد مسکن کشور، مهندس اکبرزاده مدیر کل بنیاد مسکن استان، مهندس محسنی، فرماندار شهرستان، حجت الاسلام نقدی امام جمعه فومن و جمعی از مدیران شهرستانی، ساختمان اداری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان فومن در اولین روز از دهه مبارک فجر، افتتاح شد.

در ابتدای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با تبریک چهل و دومین بهار انقلاب اسلامی در گزارشی گفت : ساختمان اداری در زمینی به مساحت ۳۱۲ مترمربع و با زیربنای ۴۸۳ متر مربع در ۳ طبقه با اعتبار ۶۶۷ میلیون تومان بنا شد.

در ادامه محسنی با بیان این که بیش از ۶۰ روستای شهرستان نیازمند بازنگری در طرح هادی هستند،اظهار کرد: از زمان تصویب برخی از این طرح ها بیش از ۲۰ سال گذشته و با مساعدت بنیاد مسکن در این خصوص، گام موثری در پاسخ به مطالبه چندین ساله مردم این روستاها برداشته خواهد شد.

وی همچنین با اشاره به مراحل پایانی ساخت مصلای شهرستان فومن، ضمن تقدیر از معاضدت نهادها و دستگاه های مختلف به ویژه ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود: مساعدت مسئولان در تکمیل پروژه مصلی و تجهیز آن که به مثابه پایگاه فرهنگی شهرستان است، با توجه به سابقه تاریخی و مذهبی شهرستان عالم پرور فومن، اقدامی ماندگار است. افتتاح ساختمان اداری بنیاد مسکن فومن

سپس معاون پشتیبانی و امور هماهنگی استان های بنیاد مسکن کشور با بیان این که ۳۸ هزار روستای بالای ۲۰ خانوار در کشور وجود دارد، افزود: نیمی از طرح های هادی روستاهای بالای ۲۰ خانوار در کشور بازنگری شده است. در پایان از عوامل اجرائی احداث ساختمان تقدیر بعمل آمد.

افتتاح ساختمان اداری بنیاد مسکن فومن

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد