امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Thursday, 22 April , 2021
امروز : پنج شنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰ - 11 رمضان 1442
شناسه خبر : 32850
  پرینتخانه » اخبار, اخبار گیلان, خبرهای گیلان, فرمانداری رشت

افتتاح مدرسه حجتی در رشت و کاشت نهال در آستانه روز درختکاری

مدرسه 12 کلاس حسن حجتی پیش از ظهر دیروز (پنجشنبه) با حضور وزیر آموزش و پرورش، استاندار گیلان و فرماندار رشت افتتاح و در آستانه روز درختکاری دو اصله نهال نیز در این مدرسه غرس شد.

به گزارش نبض خبر پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری رشت؛ با حضور دکتر محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش، دکتر ارسلان زارع استاندار گیلان و مهندس علی فتح اللهی فرماندار رشت مدرسه ۱۲ کلاسه حسن حجتی در منطقه چمارسرای رشت به بهره‌برداری رسید. افتتاح مدرسه حجتی در رشت

این مدرسه که از مدارس قدیمی شهر رشت محسوب می‌شود ؛ در ۱۲ کلاس همراه با امکاناتی همچون کتابخانه محله محور، کارگاه و آزمایشگاه مورد بازسازی قرار گرفت.

استاندار گیلان در این مراسم، افتتاح مرکز آموزشی را مولفه ای موثر در راستای توسعه و تعالی فرهنگ، آموزش و تربیت عنوان کرد و گفت: برای انجام چنین اقداماتی تلاش های زیادی در راستای اهداف و آرمان های بلند انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران برداشته می شود.
وی افزود: دولت تدبیر و امید این افتخار را دارد که در ابعاد گوناگون استان گیلان به ویژه در تکمیل، توسعه و احداث فضاهای آموزشی، ورزشی و تربیتی منشأ خدمات ارزشمندی شده است. افتتاح مدرسه حجتی در رشت

دکتر زارع به انجام مراحل احداث ٨٧ فضای آموزشی در استان گیلان اشاره و با بیان اینکه از این تعداد؛ ۴٨ مورد با مشارکت خیرین در حال انجام است، اظهار داشت: تعدادی از این مدارس، قبل از آغاز سال تحصیلی آتی به بهره برداری و در اختیار آینده سازان میهن عزیزمان قرار می گیرد.

همچنین در آستانه روز درختکاری دو اصله نهال توسط وزیر آموزش و پرورش، استاندار گیلان و فرماندار رشت در حیاط مدرسه حسن حجتی غرس شد.

 

افتتاح مدرسه حجتی در رشت

افتتاح مدرسه حجتی در رشت

افتتاح مدرسه حجتی در رشت

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد