امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Wednesday, 20 November , 2019
امروز : چهارشنبه, ۲۹ آبان , ۱۳۹۸ - 23 ربيع أول 1441
شناسه خبر : 17263
  پرینتخانه » اخبار, مدیریت شهری, نمایندگان مجلس تاریخ انتشار : ۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۹ |

تخصیص اعتبار نیاز به اولویت بندى دارد

محمد صادق حسنى تخصیص اعتبار نیاز به اولویت بندى دارد نمایندگان مجلس برای گرفتن اعتبار در جلسه هماهنگی نحوه توزیع اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای سال ۱۳۹۸ استان گیلان، محمد صادق حسنى جوریابی، نماینده مردم رشت اظهار کرد:‌ در این مدت در استان زحمت های زیادی کشیده شده و من در جلسه قبل هم […]

محمد صادق حسنى تخصیص اعتبار نیاز به اولویت بندى دارد نمایندگان مجلس برای گرفتن اعتبار

در جلسه هماهنگی نحوه توزیع اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای سال ۱۳۹۸ استان گیلان، محمد صادق حسنى جوریابی، نماینده مردم رشت اظهار کرد:‌ در این مدت در استان زحمت های زیادی کشیده شده و من در جلسه قبل هم به آقای محمدی رییس سازمان مدیریت گفتم که یکی از مهمترین وظایف سازمان مدیریت و برنامه ریزی نظارت درست و و دادن برنامه میباشد و صرفاً تخصیص بودجه کار سازمان مدیریت نمیباشد. تخصیص اعتبار واقعا باید اولویت بندی شود. در زمینه تخصیص اعتبارات شهرستان رشت خیلی مظلوم واقع شده است.
وی در ادامه گفت: امیدوارم عدالت برای همه شهرستانها رعایت شود، باید اطلاعات کامل به ما توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی داده شود، به سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان در خصوص نحوه تخصیص گلایه هایی وجود دارد.
ما نمایندگان شما در مجلس با تمام توان در خدمت شما هستیم.
نمایندگان مجلس برای گرفتن اعتبار خیلی زحمت میکشند و امیدوارم شما ما را بعنوان یک خدمتگزار به استان و شهرستان درنظربگیرید تا با کمک در جهت پیشرفت و اعتلای استان گام برداریم.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد