امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Sunday, 20 September , 2020
امروز : یکشنبه, ۳۰ شهریور , ۱۳۹۹ - 3 صفر 1442
شناسه خبر : 28910
  پرینتخانه » اخبار, ورزشی

تعامل و همدلی زمینه ساز پیشرفت و توسعه ورزش است

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با بیان اینکه تعامل ، مشارکت و همدلی میان مجموعه ورزش و جوانان گیلان می تواند رشد و توسعه ی بیشتری برای ورزش فراهم کند، گفت: امیدوارم بتوانیم با مشارکت هر چه بیشتر مثل گذشته گام های موثری در پیشرفت و توسعه ورزش استان برداریم.

مریم بخشی در جلسه شورای اداری اظهار داشت : توسعه و پیشرفت ورزش قهرمانی و ورزش همگانی یکی از موضوعات مهم است و جزء اولویت های استان می باشد.

وی افزود : برای توسعه و رشد ورزش استان باید برنامه ریزی های هدف دار داشته باشیم زیرا توسعه ورزش همگانی و قهرمانی و ورزش بانوان در شهرستان ها ،بخش ها و روستاهای استان باعث ایجاد شور و نشاط اجتماعی درجامعه می شود.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان ،  خطاب به روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستانهای استان بیان داشت:همه روسای ادارات شهرستان ها موظف هستنداز تمامی مجموعه های ورزشی  و باشگاههای شهرستان خود به طور مستمر بازدید و گزارشات برنامه هایی که در شهرستان اجرا می گردد را به موقع به اداره کل ارسال نمایید.

بخشی  تصریح کرد: در کنار فعالیتهای ورزشی ای که در حال انجام است باید  به این نکته هم توجه داشت  که  گامهایی در خصوص فعالیتهای فرهنگی هم برداشته شود.

وی گفت : خانه های ورزش روستایی در راستای ورزش قهرمانی ایجاد می شود و باید از تجهیزات آنها  به خوبی مراقبت شود و به کیفیت این خانه ها اهمیت بیشتری بدهیم ، چون خانه های ورزش روستایی فرصت افزایش سرانه ورزشی را ایجاد می کند .

جلسه شورای اداری ورزش و جوانان  گیلان به ریاست مریم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان و باحضور معاونین ، روسای ادارات و مسئولین ستادی در محل سالن جلسات  این اداره کل  برگزار شد.

 

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد