امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Sunday, 9 May , 2021
امروز : یکشنبه, ۱۹ اردیبهشت , ۱۴۰۰ - 28 رمضان 1442
شناسه خبر : 33892
  پرینتخانه » اخبار, اخبار گیلان, اسلایدر بالایی - ویژه, تامین اجتماعی, خبرهای گیلان

مطبوعات نماد مردمسالاری و تجلی آگاهی در جامعه است

رشت_ خط گیلان_ همزمان با سیزدهم اردیبهشت ماه مصادف با سوم ماه می ، مدیرکل تامین اجتماعی گیلان طی پیامی فرارسیدن روز جهانی مطبوعات را به فعالان این عرصه تبریک گفت .

به گزارش نبض خبر به نقل از خط گیلان ، در پیام علی حسین نژاد مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان آمده است :بی تردید در دنیای کنونی ، مطبوعات و رسانه ها بعنوان یکی از ارکان دموکراسی و مردمسالاری قلمداد گردیده و با توجه به رشد فزاینده اخبار و اطلاعات و شکل گیری رویدادها و اتفاقات متعدد در عرصه های اجتماعی ، اقتصادی ، سیاسی و … ضرورت انتشار و تحلیل آنها بمنزله رسالت اصلی فعالان مطبوعات امری اجتناب ناپذیر تلقی می گردد .

حضور مقتدرانه و پررنگ مطبوعات در هر جامعه نمادی از شعور و درک عمیق و اندیشه والای مردمان آن سرزمین برای تعالی و کسب آگاهی و معرفت شمرده شده و فعالان این حوزه با رویکردی اصیل و تکیه بر اخلاق حرفه ای و صداقت و شفافیت ، بمنزله آئینه ای برای مطالبات و درخواستهای مردمی محسوب میگردند .

درقسمتی دیگر از این پیام آمده است ؛ ازاین رو ضمن پاسداشت تلاشها و زحمات اهالی قلم و اندیشه در دنیای تکنولوژی و ارتباطات امروز که در رسالتی عظیم  در مسیر تنویر افکار و افزایش آگاهی جامعه گام برمیدارند فرارسیدن سیزدهم اردیبهشت ماه مصادف با سوم ماه می (( روز جهانی مطبوعات )) را به تمامی مجاهدان این حوزه در استان که اکثراً نیز در زمره بیمه شدگان خانواده بزرگ تامین اجتماعی محسوب می گردند تبریک عرض نموده و از یزدان پاک برای یکایک این عزیزان سلامتی و توفیق روزافزون در تحقق اهداف آرزومندم . روز جهانی مطبوعات

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد