امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Friday, 5 March , 2021
امروز : جمعه, ۱۵ اسفند , ۱۳۹۹ - 22 رجب 1442
شناسه خبر : 32508
  پرینتخانه » اخبار, شهرداری رشت

زمان واریز حقوق کارگران حجمی و شرکتی با کارمندان شهرداری یکسان سازی شد

به گزارش نبض خبر : امروز هم مانند روزهای گذشته شاهد اخبار خوبی از شهرداری رشت بودیم و آنهم یکسان سازی پرداخت حقوق پاکبانان و نیروهای خدماتی فضای سبز با پرسنل رسمی شهرداری است. چند روزی است که شاهد بروز اخبار مثبتی از شهرداری هستیم از فسادستیزی شهردار رشت گرفته تا پرداخت حقوق پاکبانان و […]

به گزارش نبض خبر : امروز هم مانند روزهای گذشته شاهد اخبار خوبی از شهرداری رشت بودیم و آنهم یکسان سازی پرداخت حقوق پاکبانان و نیروهای خدماتی فضای سبز با پرسنل رسمی شهرداری است.

چند روزی است که شاهد بروز اخبار مثبتی از شهرداری هستیم از فسادستیزی شهردار رشت گرفته تا پرداخت حقوق پاکبانان و نیروهای خدماتی فضای سبز یکروز قبل از کارکنان رسمی.

چند روز قبل بود که شهردار رشت در مقابل خلاف سازان قد علم کرد و شنیده می شود که برای برخورد با خلاف سازی که به گونه ای از بین بردن حقوق شهروندی است عزمی جدی دارد.

پیشتر از آن نیز تحرکاتی شهردار رشت برای ثبت و شفاف سازی املاک شهرداری و همچنین ایجاد سامانه برای انجام تهاترات داشته است.

امروز هم شاهد خوشحالی پاکبانان و نیروهای خدماتی فضای سبز شهرداری رشت هستیم.

حقوق های معوق از چالش های بزرگ پاکبانان و نیروهای خدماتی فضای سبز در سالهای گذشته بوده است که امروز شنیده می شود این قشر زحمت کش یک روز جلوتر از کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادی حقوق خود را دریافت کردند.

می توان گفت که اینروزها شاهد یک تحول مثبت در شهرداری رشت هستیم. تحولی که به یمن حضور یک مدیر توانمند، با تجربه و بومی رخ می دهد و امیدواریم با حمایت های اعضای شورای شهر و مردم ادامه یابد.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد