امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Thursday, 22 April , 2021
امروز : پنج شنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰ - 11 رمضان 1442
شناسه خبر : 32893
  پرینتخانه » محیط زیست

کشف و ضبط ۴۵ قطعه انواع مرغابی در شفت

45 قطعه پرنده زنده از تیره مرغابی یان توسط نیروی های یگان حفاظت محیط زیست شهرستان شفت در یک منزل مسکونی کشف و ضبط گردید.

به گزارش نبض خبر روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان ؛

تورج صادقی سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شفت با اعلام این خبر، گفت: طی گزارش مردمی مبنی بر نگهداری و خرید و فروش تعدادی از پرندگان وحشی در یک منزل مسکونی در شهرستان شفت، مأمورین یگان حفاظت محیط زیست شهرستان با همکاری پاسگاه نیروی انتظامی مرکزی شهرستان و پس از حصول  اطمینان از صحت گزارش و شناسایی محل دقیق نگهداری پرندگان با دستور مقام محترم قضایی موفق به کشف و ضبط  ۴۵ قطعه پرنده از انواع مرغابی شدند.
ضبط ۴۵ قطعه مرغابی در شفت
وی اضافه کرد : طبق بند ج ماده  ۱۰ قانون شکار و صید فرد متخلف به جرم صید و نگهداری و خرید و فروش غیرمجاز پرندگان به مراجع قضایی معرفی گردید.
صادقی در ادامه افزود: پرندگان کشف شده پس از تأئید دامپزشک محیط زیست و اطمینان از صحت و سلامت شان در روز ۱۲ اسفند مقارن با روز جهانی حیات وحش در یکی از مناطق تحت مدیریت استان رهاسازی خواهند شد.

سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شفت از مردم درخواست نمود  در صورت اطلاع از هر گونه شکار و صید غیرقانونی و محل های نگهداری غیرمجاز حیات وحش، موضوع را در اسرع وقت به اداره حفاظت محیط زیست شفت اطلاع دهند تا در حفظ تنوع گونه ای حیات وحش یاریگر محیط بانان باشند.

 

ضبط 45 قطعه مرغابی در شفت

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد