امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Sunday, 26 September , 2021
امروز : یکشنبه, ۴ مهر , ۱۴۰۰ - 19 صفر 1443
شناسه خبر : 33680
  پرینتخانه » یادداشت

ضرورت استقرار مدیریت یکپارچه شهری در رشت

نبض خبر ؛ ضرورت استقرار مدیریت یکپارچه شهری در حال حاضر در شهر رشت شاهد ناهماهنگی هایی در اجرای پروژه ها هستیم؛ دوباره کاری ها و توقف پروژه های شهری توسط اداره کل میراث فرهنگی و یا پلیس راهور موید این موضوع است که به کرار در رشت شاهد آن بوده ایم. ناهماهنگی هایی که […]

نبض خبر ؛ ضرورت استقرار مدیریت یکپارچه شهری

در حال حاضر در شهر رشت شاهد ناهماهنگی هایی در اجرای پروژه ها هستیم؛ دوباره کاری ها و توقف پروژه های شهری توسط اداره کل میراث فرهنگی و یا پلیس راهور موید این موضوع است که به کرار در رشت شاهد آن بوده ایم. ناهماهنگی هایی که در نهایت منتج به تحمیل هزینه های مضاعف به شهر و شهروندان می شوند.

استقرار مدیریت یکپارچه شهری یکی از موضوعاتی است که باید به آن به عنوان یک ضرورت نگریست. در مدیریت یکپارچه شهری، مدیریت شهر بر عهده شهرداری خواهد بود و سایر سازمان‌های خدمات رسان زیر مجموعه شهرداری محسوب می شوند.

باید پذیرفت که مدیریت یکپارچه با جلوگیری از تداخل فعالیت ها، باعث تسریع در امور و کاهش هزینه‌ها می شود و این مهم نیازمند واگذاری اختیارات لازم به مدیریت شهری است.

به نظر، استقرار مدیریت یکپارچه شهری نیاز به یک عزم جدی دارد؛ امیدواریم هر چه زودتر با فراهم آمدن زیرساخت های مدیریت یکپارچه شهری و همکاری دولت شاهد استقرار مدیریت واحد و یکپارچه در شهر رشت باشیم.

 

پایگاه خبری نبض خبر مطالب عنوان شده  را تایید و یا تکذیب نمی کند،

مسئولیت کلیه مندرجات به عهده خود شخص بوده و این پایگاه مسئولیتی در قبال آن نمی پذیرد. 

ضرورت استقرار مدیریت یکپارچه شهری

نویسنده : قنبر همتی |
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد