امام صادق (ع) :
۞ از حقیقت ایمان این است که حق را بر باطل مقدم دارى، هر چند حق به ضرر تو و باطل به نفع تو باشد ۞
Thursday, 22 April , 2021
امروز : پنج شنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰ - 11 رمضان 1442
شناسه خبر : 32905
  پرینتخانه » تامین اجتماعی

افتخارات کسب شده توسط وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به همت اقدامات خوب دستگاههایی همچون سازمان تامین اجتماعی بوده است .

کسب رتبه اول در شفافیت و جایگاه سوم در خدمت رسانی در بین وزارتخانه های دولت توسط وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، بواسطه اقدامات ارزشمند تمامی دستگاههای عضو از جمله تامین اجتماعی تحقق یافت .

به گزرش نبض خبر به نقل از روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل تامین اجتماعی گیلان ، سیزدهمین و آخرین جلسه شورای هماهنگی رفاه استان در سال ۹۹ به میزبانی اداره کل تامین اجتماعی برگزار گردید .

در این جلسه عباس علیزاده مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گیلان و رئیس شورای هماهنگی رفاه استان ضمن قدردانی از تمامی تلاشها و زحمات مدیران عضو ، اظهار داشت : در طی ۱۲ جلسه سالجاری تعداد ۷۴ مصوبه داشته ایم که ۵۶ مورد آن اجرا و ۱۸ مورد در دست اقدام میباشد .

وی با بیان اینکه درسال جاری به همت مجموعه مدیران شاهد خدمات موثری توسط دستگاههای عضو بودیم ، کسب رتبه سوم توسط وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در بین وزارتخانه ها در حوزه خدمت رسانی و اخذ جایگاه اول در شفافیت فرایندها را ماحصل این تلاش جمعی و اقدامات ارزشمند صورت گرفته از جمله در حوزه تامین اجتماعی دانست .

مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان با اشاره به برخی طرحهای صورت گرفته از جمله حذف تدریجی دفترچه های درمانی و توسعه خدمات غیرحضوری و اجرای نسخه الکترونیک ، این برنامه ها را گامهایی بلند در راستای فراهم نمودن رضایتمندی بیشتر و بویژه به حداقل رساندن مراجعات و سرعت بخشیدن به فرایندها قلمداد نموده و افزود : در مسیر توسعه نیازمند چنین حرکتهایی هستیم . وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی

دکتر قنبرپور مدیردرمان تامین اجتماعی گیلان نیز در این نشست با تشریح فرایند نسخه الکترونیک ، استان گیلان را از حیث استقبال مراکز درمانی و پزشکان در رتبه چهاردهم کشور معرفی و افزود : در این بخش طی ماههای گذشته از رشد چشمگیری برخوردار بوده ایم بگونه ای که از منظر جهش صورت گرفته در رتبه چهارم کشور هستیم .

وی همچنین از راه اندازی بخش ای سی یو نوزادان و اخذ موافق اصولی برای مرکز قلب مستقل در بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) رشت خبر داده و در بخش دیگری از گزارش ارائه شده ، افزود : راه اندازی مراکز درمانی سازمان در منجیل و توتکابن در شهرستان رودبار از برنامه های پیش بینی شده در سال آتی است .

علی حسین نژاد مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان نیز در این نشست با ارائه گزارشی اذعان داشت : اگر منصفانه به اقدامات اخیر نگریسته شود باید پذیرفت که تامین اجتماعی در زمره سازمانهای پیشرو در مسیر توسعه خدمات غیرحضوری حرکت نموده و گامهای موثری برداشته است .

در این نشست کلیپ هایی از طرح ۳۰۷۰ و نسخه الکترونیک برای حضار پخش گردید .

 

وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد